dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Olejek do opalania

Sklep z najlepszymi olejkami do opalania na Salontotal.pl. Chciałabyś mieć piękną, równą opaleniznę? Wtedy rozwiązaniem jest delikatny olejek do opalania. Łatwo nakładasz go na skórę, nie pozostawiając plam. Jest to więc zdecydowanie jeden z produktów obowiązkowych dla skóry, którego nie powinno zabraknąć w Twojej łazience.

 

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
Marka

Najlepszy olejek do opalania

Szukasz najlepszego olejku do opalania? W takim razie **ONBEKEND** to miejsce, w którym warto być! Na przykład wybierz TanOrganic Self Tan Oil Light Bronze 100ml. Ten wegański i wolny od okrucieństwa olejek do opalania pozostawia skórę świecącą piękną opalenizną w bezpieczny sposób. Jednym słowem nieskazitelny blask i piękna skóra muśnięta słońcem. Dla twarzy dostępny jest również przyjemny wariant: TanOrganic Facial Self Tan Oil Light Bronze 50ml.

Równy wynik

Kiedy używasz oleju do opalania, chcesz również uzyskać równomierny rezultat. Jeśli zastosujesz go w odpowiedni sposób, zauważysz również, że Twoja skóra po użyciu ma piękny opalony blask. Starczy na co najmniej 3-4 dni!

Jak należy używać olejku samoopalającego?

  • Krok 1: Co najważniejsze, zanim go zastosujesz Twoja skóra jest dobrze złuszczona, tak aby wszystkie komórki skóry zostały usunięte. Wskocz więc pod prysznic i chwyć za delikatny peeling.
  • Krok 2: Upewnij się, że miejsca, w których Twoja skóra jest skłonna do przesuszenia, są dobrze nawilżone. Pomyśl o swoich łokciach, kolanach stopach i dłoniach.
  • Krok 3: Nałóż opaleniznę kolistymi ruchami, aby uniknąć smug.
  • Krok 4: W razie potrzeby nałóż go dwukrotnie, aby uniknąć brakujących miejsc.
  • Krok 5: Pozwól mu delikatnie wyschnąć przed ubraniem się.
  • Krok 6: Następnie zmyj go 4-8 godzin później, aby uzyskać pięknie opaloną skórę bez smug.
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.