dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Sole i olejki do kąpieli

Wieczór w wannie z solami do kąpieli lub olejkiem do kąpieli jest nie tylko bardzo przyjemny, ale ma też wiele korzyści dla Twojej skóry. Zarówno sole do kąpieli, jak i olejki zawierają składniki, które są dobre dla skóry, a więc pomagają ją naprawić. Dodatkowo aromaty mają działanie relaksujące dla wspaniałej chwili odprężenia.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Huidtype
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Sole do kąpieli

Dodanie soli do kąpieli do wody pomoże Ci uzyskać więcej z czasu kąpieli, ponieważ sole do kąpieli mają kilka korzyści. Dodatek soli w wodzie sprawia, że woda jest mniej twarda, dzięki czemu skóra po kąpieli jest bardziej miękka. Ponadto sole do kąpieli zawierają minerały, sód, magnez i potas, które pod wpływem ciepłej wody wchłaniają się w skórę. Działa to leczniczo na żuchwy, egzemy i inne zanieczyszczenia.

Oprócz tych natychmiastowych korzyści, kąpiel z solami kąpielowymi ma również relaksujący wpływ na ciało i Twój umysł. Aromaty i zapachy tworzą wspaniałe doznania, które pozwalają na całkowite odprężenie. Stosowanie soli do kąpieli z soli morskiej lub himalajskiej działa również relaksująco na mięśnie ciała i poprawia krążenie krwi.

Olejek do kąpieli

Zupełnie inne działanie na skórę ma olejek do kąpieli. Jeśli Twoja skóra stała się sucha i szorstka, możesz ją odbudować i chronić za pomocą olejku do kąpieli. Olejek do kąpieli ma tę szczególną właściwość, że nie unosi się na wodzie jak inne olejki, ale miesza się z wodą w wannie. Podczas kąpieli oczyszcza skórę i tworzy na niej cienką skuteczną warstwę. Ta ochronna warstwa z olejku do kąpieli zawiera nawilżające kwasy tłuszczowe i witaminy dla zdrowej skóry.

Oprócz odżywczego działania olejku do kąpieli, oczywiście miło jest dodać do kąpieli ładny zapach. Dlatego też olejek do kąpieli dostępny jest w różnych bogatych zapachach dla optymalnego relaksu. Masz też specjalny olejek do kąpieli dla dzieci, który pomaga na częste podrażnienia skóry u dzieci.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.