dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Ardell Wispies

Aby uzyskać piękne pełne rzęsy, wybierz Ardell Wispies. Te sztuczne rzęsy od Ardell dają magicznie duże rzęsy, które są pięknie pełne i szeroko rozłożone. Więc można uzyskać piękny pełny wygląd rzęs z Ardell Wispies. Szczególne w tych sztucznych rzęsach jest to, że opaska jest praktycznie niewidoczna dzięki opatentowanemu invisiband, a ponadto skrzyżowane włókna zapewniają, że rzęsy nie zwisają, ponieważ są mocniejsze niż inne sztuczne rzęsy!

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena

Ardell Demi Wispies

Te Ardell Demi Wispies są odpowiednie do nadania rzęsom głównie więcej ciała, ale nie sprawiają, że są one znacznie dłuższe. Stworzysz pełniejszy efekt w krótkim czasie. Rzęsy są ładnie wachlowane, aby stworzyć piękny naturalny wygląd z większą głębią. Rzęsy są również łatwe do usunięcia i wygląda bardziej zwiewny, ponieważ nie trzeba zastosować obciążenie tuszu do rzęs.

Ardell Wispies 113

Dla średniej objętości i bardzo długie rzęsy, użyj Ardell Wispies 113. Są to jedne z najdłuższych rzęs firmy Ardell i są ładnie podkręcone. Te czarne rzęsy pasują do wielu rodzajów Twoich własnych rzęs. W rzeczywistości czarny kolor jest łatwy do dopasowania. Skrzyżowane włoski nadają rzęsom ładny pokładowy wygląd i podkręcenie.

Jak używać Ardell Wispies na swoich oczach?

  • Krok 1: Połóż wispies wzdłuż własnych rzęs i zobacz, czy trzeba je przyciąć.
  • Krok 2: W razie potrzeby przytnij jedną stronę.
  • Krok 3: Nałóż niewielką ilość kleju do rzęs na pasmo rzęs.
  • Krok4: Pozwól wyschnąć przez 30 sekund, aż klej stanie się lepki.
  • Krok5: Umieść na powiece tak blisko własnej rzęsy, jak to możliwe.
  • Krok 6: Naciśnij delikatnie, aby zabezpieczyć.

Podczas usuwania Ardell Wispies, zacznij od zewnętrznej strony i delikatnie pociągnij za pasek, aby je uwolnić. Usuń klej z opaski, aby ponownie użyć rzęs.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.