dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

AVEDA Botaniczna naprawa

Czy cierpisz z powodu zniszczonych włosów? W takim razie linia AVEDA Botanical Repair jest Twoim ratunkiem. Naprawia ona włosy od wewnątrz, sprawiając, że stają się one mocniejsze. Efektem tego są mocne i zdrowe włosy. Dzięki delikatnemu zapachowi i naturalnym składnikom, z których składają się produkty, możesz doświadczyć czystego wellness we własnej łazience. AVEDA Botanical Repair buduje nowe wiązania włosów, a także naprawia uszkodzenia we włosach. Dzięki innowacyjnej technologii botanicznej, natychmiast wzmacnia i naprawia włosy. Ponad sześć lat badań przeszły dodane składniki botaniczne. Wiesz więc, że z AVEDA Botanical Repair wprowadzasz do swojego domu produkty wysokiej jakości!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
 • zobacz wszystko
 • zobacz mniej

Oto jak działa naprawa AVEDA Botanical Repair

Produkty AVEDA Botanical Repair naprawiają trzy główne warstwy włosów dzięki mocy roślin. Wykorzystują trzy różne technologie:

Warstwa wewnętrzna

Cząsteczki roślinne AVEDA Botanical Repair budują wiązania włosów (z kukurydzy) w najbardziej wewnętrznej warstwie włosa, zwanej również korą. Molekuły budują wiązania włosów, dzięki czemu łatwo się one ze sobą zsuwają, trochę jak złożone dłonie.

Warstwa zewnętrzna

Odżywcza i zielona makro mieszanka certyfikowanych olejków organicznych (awokado, sacha inchi i zielona herbata) pielęgnuje zewnętrzną warstwę włosa, zwaną również kutikulą. Ta mieszanka AVEDA Botanical Repair sprawia, że włosy znów stają się gładkie i lśniące. W ten sposób otoczka pozostaje odżywiona, elastyczna i rozplątana. Ponadto, pomaga zapobiegać przyszłym uszkodzeniom.

Zewnętrzna warstwa włosów

Organiczny kompleks peelingu (z kukurydzy i oleju kokosowego) dba o zewnętrzną warstwę włosów, zwaną również warstwą tarczy. Naśladuje on korzyści płynące z zewnętrznej warstwy włosów, zapewniając jej tarczę. Chroni włosy przed wilgocią i wodą, więc zapobiega porowatości włosów.

Korzyści z AVEDA Damage Treatment

Największą zaletą produktów AVEDA Damage Treatment jest to, że w ten sposób naprawia Twoje włosy na trzech poziomach. Ponadto budujesz swoje włosy dzięki cząsteczkom pochodzenia roślinnego zamiast syntetycznych składników. Również produkty nie zawierają silikonów, siarczanów i są wegańskie i cruelty-free. Produkty AVEDA Botanical Repair są odpowiednie dla każdego, ponieważ zostały opracowane i przetestowane na wszystkich rodzajach i teksturach włosów.

Produkt w centrum uwagi

Z pewnością flagowym produktem tej linii AVEDA jest AVEDA Botanical Repair Strengthening Overnight Serum. Przekształca on włosy podczas snu i buduje nowe wiązania włosów. Obudź się z mocniejszymi i widocznie odbudowanymi włosami! Lekkie, poduszkowe serum tworzy niewidzialną zasłonę na włosach, zapobiegając uszkodzeniom i tarciu. Ponadto odbudowuje włosy przez 8 godzin. Zmniejsza rozdwojone końcówki o 84% w ciągu zaledwie jednej nocy. Ponadto ma 99% pochodzenia naturalnego i jest w 100% wegańskie i wolne od okrucieństwa.

Powoduje zniszczone włosy

Nie ma nic bardziej irytującego niż posiadanie zniszczonych włosów; Twoje włosy czują się niejasno suche i wyglądają niezdrowo. Istnieją cztery przyczyny, przez które można uzyskać uszkodzone włosy:

 • Uszkodzenia fizyczne (np. od szczotkowania, przedłużania lub stylizacji)
 • Uszkodzenia termiczne (np. przez prostownice lub lokówki)
 • Uszkodzenia chemiczne (np. w wyniku farbowania, dekoloryzacji lub trwałej ondulacji)
 • Uszkodzenia spowodowane czynnikami środowiskowymi (np. promieniowanie UV, wilgoć, duża ilość wapna).

Dzięki delikatnym produktom do pielęgnacji włosów Botanical Repair AVEDA, to już przeszłość, a Ty w krótkim czasie po ich użyciu będziesz lśnić pięknymi, zdrowymi i mocnymi włosami!

Czy Twoje włosy potrzebują naprawy? Zrób test!

Zastanawiasz się, czy AVEDA Botanical Repair jest dla Ciebie? W takim razie odpowiedz na poniższe pytania "tak" lub "nie":

 • Czy farbujesz włosy lub są one poddawane zabiegom chemicznym?
 • Czy Twoje włosy łatwo się łamią lub rozdwajają?
 • Czy Twoje końcówki włosów są szorstkie, cieńsze lub jaśniejsze?

Jeśli na te pytania odpowiadasz przeważnie "tak", to Twoje włosy wymagają naprawy. Aby jeszcze bardziej to potwierdzić, możesz zdecydować się na wykonanie testu elastyczności:

 • Chwyć jeden włos ze skóry głowy.
 • Weź włos między obie dłonie, a następnie delikatnie pociągnij za koniec.
 • Gdy włosy łatwo się łamią, wymagają naprawy, a linia AVEDA Damage Remedy Treatment jest zdecydowanie dla Ciebie.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.