dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Szczotki Babyliss Pro

Oprócz zaawansowanych technologicznie narzędzi, Babyliss Pro posiada również akcesoria, które pomagają w układaniu włosów. Doskonałym przykładem jest oczywiście grzebień lub szczotka. Szczotki Babyliss Pro są odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów od średniej długości w górę i pomogą rozplątać i wygładzić włosy. Jeśli szukasz szczotki, która jest również używana przez profesjonalistów wypróbuj Babyliss Pro Brush.

W tej chwili nie znaleziono żadnych produktów.


Szczotki i grzebienie Babyliss

Na stronie Salontotal.pl mamy niewielką ofertę szczotek i grzebieni firmy Babyliss. Najlepszym przykładem jest Paddle Brush, których jest kilka. Szczotki te służą do usuwania splątanych włosów i wygładzania ich podczas szczotkowania. Poza tym, szczotkowanie poprawia przepływ krwi do skóry głowy, co sprawia, że włosy są zdrowsze.

Korzyści Szczotka Babyliss Pro

Szczotki Babyliss Pro mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi szczotkami. Aby pomóc Ci w wyborze, wymieniamy zalety poniżej:

  • Uchwyt: Gumowana rączka zapewnia pewny chwyt, a szczotka nie wyślizguje się z ręki.
  • Okrągła szczotka: dopasowuje się do konturów głowy, zapewniając dokładniejsze szczotkowanie.
  • Do wyboru włosie nylonowe lub z dzika.
  • Dostępne różne rozmiary.
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.