dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Lokówka Babyliss

Chciałabyś stworzyć najpiękniejsze loki, ale nie jesteś pewna, która lokówka Babyliss najbardziej pasuje do Ciebie i Twoich włosów? Z przyjemnością Ci pomożemy! Lokówki dostępne są w wielu różnych rodzajach, więc zawsze znajdzie się idealna lokówka dla każdego. Zrób zakupy lokówki Babyliss na Salontotal.pl!


Dlaczego warto wybrać lokówkę Babyliss?

Babyliss to synonim wysokiej jakości. Posiadają oni szeroki asortyment różnych profesjonalnych narzędzi do stylizacji, takich jak suszarki do włosów, prostownice, trymery, szczotki na gorące powietrze i inne. Dlatego w tym zestawieniu nie może zabraknąć lokówki Babyliss. Szczypce są opracowane w wielu różnych średnicach. Na przykład, możesz wybrać od 10 mm do 38 mm. Czy masz krótkie włosy? Wtedy odpowiednia będzie lokówka o mniejszej średnicy, ale jeśli masz włosy średnio długie i długie, lepiej zdecydować się na większą średnicę. Wybierz wcześniej, jaki rodzaj loków chciałabyś stworzyć, ponieważ to również zależy od średnicy. Dlaczego lokówka Babyliss? Ponieważ używasz profesjonalnych narzędzi, które ułatwiają stylizację włosów. Ciesz się pięknymi lokami!

Cechy lokówki Babyliss Pro

  • Profesjonalne lokówki
  • Długie sznurki
  • Obrotowe sznurki
  • Możliwość regulacji temperatury
  • Dostępne w różnych średnicach: od 10mm do 38mm
  • Większość lokówek wyłącza się samoczynnie po 60 minutach

MiraCurl

Czy trudno jest Ci zakręcić włosy zwykłą lokówką Babyliss? W takim razie MiraCurl może być dla Ciebie! Kręcenie włosów nigdy nie było łatwiejsze. MiraCurl MKII automatycznie skręca Twoje włosy w urządzeniu i wychodzi z nich piękny lok. Aby użyć tego poręcznego narzędzia, Twoje włosy muszą być suche i podzielone na małe pasma. Możesz ustawić MiraCurl na 3 różne ustawienia, aby zapewnić sobie odpowiednią temperaturę dla Twoich włosów. Ciesz się pięknymi lokami, które stworzyłaś w krótkim czasie.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.