dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Babyliss Pro Clippers

Dzięki profesjonalnym maszynkom do strzyżenia włosów masz pewność, że gładko ułożysz swoje włosy. Oczywiście chcesz mieć taką samą precyzję jak Twój fryzjer czy barber. Dlatego wybierz maszynkę do włosów Babyliss Pro. Te profesjonalne narzędzia zapewnią Ci super proste włosy!

Sortowanie

Za stronę
Cena

Maszynki do strzyżenia włosów Babyliss

Bez względu na to, jaką krótką fryzurę chcesz wybrać, para klipsów jest często niezbędna. Od pełnego buzz cut, przez fade, aż po podcięcie. Zależy Ci zatem na profesjonalnym podejściu, do którego możesz wykorzystać parę klipsów Babyliss. Maszynka do strzyżenia włosów jest odpowiednia do wyznaczania grubych linii i innych mniej precyzyjnych prac. Jeśli zależy Ci na precyzji i linii, użyj trymera.

Kolejnym wyborem jest to, gdzie będziesz używać swoich klipsów? Ponieważ klipsy bezprzewodowe są łatwiejsze w użyciu, ale bateria może się wyczerpać. Jeśli więc zawsze masz w pobliżu gniazdko i chcesz mieć możliwość korzystania z niego kiedy tylko chcesz, to kosiarki przewodowe są w porządku. Ale jeśli chcesz zabrać go wszędzie ze sobą, wtedy lepiej kupić klipsy zasilane bateriami.

4 Maszynki do strzyżenia dla artystów

Babyliss ma osobną linię dla tak zwanych artystów włosów i stylistów o nazwie 4 Artists. W tej linii również znajdziesz klipsy 4 Artists. Ma potężny silnik, mocne baterie litowe i japońskie stalowe ostrza. Z nie mniej niż 6000 ruchów na minutę dla super gładkich rezultatów.

Konserwacja

Aby utrzymać swoje klipsy w najlepszym stanie, masz kilka produktów do konserwacji. Większość klipsów jest dostarczana z małą szczoteczką. Możesz użyć tej szczotki, aby utrzymać ostrza wolne od luźnych włosów. Ważne jest również, aby regularnie czyścić i smarować ostrza za pomocą onderhoudsspray.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.