dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Suszarka do włosów Babyliss Pro

Z pewnością nikt nie ma czasu, aby pozwolić swoim włosom cały czas suszyć się na powietrzu. Suszarka do włosów jest więc absolutną koniecznością. Oczywiście nie chcesz, aby suszenie zniszczyło Twoje włosy, dlatego szukasz dobrej, profesjonalnej suszarki do włosów. Z suszarką do włosów Babyliss Pro otrzymujesz jakość, doświadczenie, wysokiej jakości technologię i łatwość obsługi. Odkryj odpowiednią dla siebie suszarkę do włosów Babyliss na Salontotal.pl!


Suszarka Babyliss

Profesjonalni styliści i fryzjerzy odkryli to już lata temu, ale z suszarką Babyliss osiągasz piękne rezultaty. Dzięki mocnemu silnikowi masz pewność, że Twoje włosy szybko wyschną i z łatwością je ułożysz. Minimalna moc 1800 W suszarki do włosów Babyliss pro daje jej wystarczającą moc, aby odpowiednio wysuszyć włosy. Dzięki tej mocy masz pewność, że włosy nie są wystawione na działanie gorącego powietrza zbyt długo, ponieważ może to uszkodzić włosy.

Babyliss Ionic

Po suszeniu włosy mogą stać się statyczne, to jest, gdzie Babyliss Pro znalazł rozwiązanie z technologią Ionic. Suszarki Babyliss Ionic są wyposażone w generator jonów, który zapewnia, że powietrze staje się mniej statycznie naładowane. Dzięki temu Twoje włosy są mniej podatne na elektryzowanie się i łatwo je ułożyć! Nadaje również włosom gładki i lśniący wygląd!

Akcesoria

Oczywiście do dobrej suszarki do włosów zawsze dołączone są niezbędne akcesoria. Różne dysze i dyfuzor to najbardziej znane akcesoria. Dzięki płaskiej, szerokiej dyszy tworzysz ukierunkowany strumień powietrza, co ułatwia celowanie i układanie włosów. Możesz również użyć szczotki do suszenia włosów, aby łatwiej ułożyć określone fryzury.

Dyfuzor to przystawka, której możesz użyć szczególnie do włosów kręconych. Szeroka nasadka z kilkoma przejściami tworzy rozproszony, rozproszony, rozkład powietrza, dzięki czemu jest ono mniej gorące i mocne na włosach. W ten sposób możesz suszyć również blisko nasady włosów, bez nadmiernego nagrzewania skóry głowy.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.