dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Trymer Babyliss

Chcesz wzmocnić kontury włosów lub przyciąć bokobrody, wąsy i brodę? W takim razie użyj trymera Babyliss. Istnieje wiele różnych typów, które ułatwiają przycinanie włosów. Kup swój ulubiony trymer Babyliss na Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Cena

Trymer Babyliss Pro

Trymery Babyliss pozwalają na stworzenie najbardziej gładkich rezultatów. Czy chcesz używać trymera do napinania konturów włosów, czy wolisz używać go do przycinania wąsów lub brody? Trymer może być używany do różnych celów, ale głównie używasz go do precyzyjnej pracy. Czy chciałbyś mieć urządzenie do grubszych prac, takich jak skracanie długiej brody? W takim razie polecamy clippery.

Najlepiej sprzedające się trymery Babyliss Pro

  • Trymery do nosa i uszu: Neus en oor trimmer to nasz bestseller do usuwania włosów z nosa i uszu. Łatwo i szybko usuwa włosy w kłopotliwych miejscach.
  • Bezprzewodowy: Jednym z naszych bestsellerów jest ten Babyliss trimmer. Trymer ma stylowy wygląd i jest bezprzewodowy.
  • Przewodowy: Czy chciałbyś mieć trymer przewodowy? W takim razie ETCHFX Trimmer jest tym, czego szukasz. Trymer jest wyposażony w przewód i ma kilka nasadek, dzięki którym można uzyskać najlepsze rezultaty.

Produkty Babyliss Pro

Oprócz szerokiej gamy trymerów, ta marka ma również duży wybór suszarek do włosów, prostownic, lokówek, klipsów do włosów i różnych szczotek. Jeśli szukasz narzędzi wysokiej jakości, Babyliss Pro jest właściwym miejscem!

Najczęściej zadawane pytania

Jak konserwować trymer Babyliss?

  • Krok 1: Usuń wszystkie włosy złapane między ostrzami tnącymi.
  • Krok 2: Użyj olie voor trimmers, który nakładasz na ostrza.
  • Krok 3: Pozostaw olej na miejscu. Ponieważ jest on cienki, ale nie tłusty, włoski nie utkną między ostrzami. Dzięki temu ostrza pozostają dłużej ostre, a Ty możesz dłużej cieszyć się najlepszymi efektami.
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.