dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Odżywka Cantu

Odżywka Cantu to popularny asortyment do pielęgnacji włosów, zaprojektowany w celu poprawy zdrowia i wyglądu włosów kręconych i puszących się. W Salontopper oferujemy szeroką gamę odżywek Cantu. Odżywki są sformułowane z naturalnych składników specjalnie wybranych do nawilżania, zmiękczania i wzmacniania włosów. Poznaj różne rodzaje odżywek Cantu i ciesz się swoimi pięknymi lokami.


Rodzaje odżywek Cantu

Oferta odżywek Cantu składa się z czterech rodzajów. Jedną z najbardziej popularnych odżywek jest Cantu Shea Butter Conditioner. Odżywka ta zawiera czyste masło shea, olej kokosowy i miód. Ponadto formuła ta poprawia elastyczność, połysk i sprawia, że włosy są wyjątkowo miękkie. Cantu Flaxseed Conditioner jest specjalnie opracowana, aby nawilżyć i ożywić suche i łamliwe włosy. Z czystym masłem shea, miodem i witaminą E, produkt zapewnia zdrowy wzrost włosów. Ta odżywka Cantu pozostawia włosy cudownie miękkie i błyszczące.

Do jakiego rodzaju włosów nadaje się odżywka Cantu?

Wszystkie odżywki Cantu są wolne od siarczanów, silikonów, oleju mineralnego i parabenów. Dzięki temu odżywki nadają się do wszystkich rodzajów włosów, w tym do włosów farbowanych i poddawanych zabiegom chemicznym. Marka wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki wybrane ze względu na ich zdolność do nawilżania, zmiękczania i wzmacniania włosów. Ponadto marka unika ostrych środków chemicznych, które mogą uszkodzić włosy.

Stosowanie odżywki Cantu

Używanie odżywki Cantu jest bardzo proste, tak jak każdej innej odżywki. Najlepiej jest nakładać produkt na mokre włosy. Rozprowadź odżywkę od nasady aż po końce, dobrze ją wmasowując. Następnie pozwól jej przez chwilę wsiąknąć i spłucz. W razie potrzeby możesz powtórzyć proces, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty.

Inne produkty z Cantu

Oprócz odżywek, Cantu oferuje wiele innych produktów w swojej ofercie do pielęgnacji włosów. Na przykład, mają jeszcze w ofercie szampony, odżywki leave-in i produkty do stylizacji. Wszystkie produkty Cantu są przeznaczone do nawilżania, zmiękczania i wzmacniania włosów. Ponadto produkty te pomagają chronić włosy przed uszkodzeniami i puszeniem się.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.