dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Fanola No Yellow

Z pewnością jednym z największych hitów w pielęgnacji włosów są srebrne szampony i maski. Wiele osób o włosach blond, naturalnych lub rozjaśnianych, a także siwych i białych stosuje te produkty, aby usunąć ze swoich włosów niepożądane żółte tony. W tym celu, jak sama nazwa wskazuje, powstała linia No Yellow. Produkty te mają na celu zneutralizowanie żółtych podtekstów z włosów poprzez dodanie odpowiednika koloru, czyli fioletowych pigmentów.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Produkty Fanola No Yellow

Czy Ty również chciałabyś uzyskać efekt popielatego lub srebrnego blondu? W takim razie nie chcesz żółtych tonów na swoich blond włosach. Ale jak żółte tony dostają się do włosów? Ponieważ stosujesz różnego rodzaju produkty do włosów, zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie UV, ale także naturalne procesy utleniania zachodzące we włosach. Wszystkie te czynniki powoli powodują, że Twoje włosy nabierają żółtego blasku. W przypadku włosów blond, siwych lub białych jest to oczywiście bardzo widoczne i nie zawsze pożądane. Linia No Yellow obejmuje kilka produktów do włosów, takich jak szampony i maski Fanola No Yellow, które neutralizują żółty odcień. W ten sposób można nadać włosom chłodny odcień, aby uzyskać piękny blond wygląd.

Szampon Fanola No Yellow

Szampon Fanola No Yellow jest uwielbiany za swoje silne działanie neutralizujące kolor. Fioletowe pigmenty zawarte w tym produkcie są bardzo silne, dlatego szybko przynoszą pożądany efekt. Fiolet jest odpowiednikiem żółci, a kolory te wzajemnie się neutralizują. Dzięki temu z włosów znikają niepożądane żółte tony, a włosy znów stają się pięknym lodowym, popielatym lub szarym blondem. Szampon Fanola No Yellow jest świetny do włosów rozjaśnianych, blond i siwych. Zrób zakupy swojego ulubionego szamponu Fanola No Yellow na Salontotal.pl!

100ml Fanola No Yellow Shampoo
350ml Fanola No Yellow Shampoo
1000ml Fanola No Yellow Shampoo

Używanie srebrnego szamponu

Szampon Fanola No Yellow / silver shampoo ma silne działanie dzięki wysokiej koncentracji fioletowych pigmentów. Żółte lub ciepłe tony są szybko neutralizowane, ale siła efektu zależy od stanu zdrowia Twoich włosów. Pozostaw produkt na włosach na maksymalnie 5 minut i przetestuj, jaki czas jest dla Ciebie wystarczający. Szampon najlepiej stosować tylko wtedy, gdy chcesz zneutralizować kolor, ponieważ szampon Fanola No Yellow / Silver zawiera niewiele innych składników pielęgnacyjnych. Dlatego najlepiej jest postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  • Krok 1: Umyj włosy szamponem oczyszczającym, a następnie spłucz.
  • Krok 2: Umyj włosy szamponem Fanola No Yellow. Pozostaw na włosach od 1 do 5 minut, a następnie dobrze spłucz.
  • Krok 3: Odżywić włosy za pomocą odżywki.

Fanola No Yellow Mask

Chcesz zachować piękny kolor swoich blond włosów, usunąć żółte tony i jednocześnie je pielęgnować? W takim razie potrzebujesz maski Fanola. Ta maska nie tylko działa neutralizująco na kolor, ale ma też składnik pielęgnacyjny. Dla przykładu, używaj tej srebrnej maski raz w tygodniu, aby uzyskać dodatkową pielęgnację i neutralizację koloru!

Fanola No Yellow Incredible Foam

Ta Pianka to odżywka i neutralizator koloru w jednym. Użyj Incredible Foam pomiędzy srebrnym szamponem a maską No Yellow. Czy Twoje włosy wymagają większej pielęgnacji ze względu na zabieg dekoloryzacji, a także chcą neutralizacji koloru? W takim razie Incredible Foam jest dla Ciebie. Ponadto pianka ta nie obciąża włosów, dzięki czemu nadaje się również do włosów cienkich.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.