dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Szampon srebrny Fudge

Szukasz skutecznego srebrnego szamp onu, który nada Twoim włosom ten wspaniały, chłodny odcień? Następnie wypróbuj srebrny szampon od Fudge! Znany jako jeden z najlepiej działających srebrnych szamponów na świecie, ten szampon jest idealny do neutralizowania ciepłych i żółtych tonów na włosach. Srebrne szampony delikatnie oczyszczają włosy i pozostawiają je w zdrowym stanie. Pożegnaj się z niechcianą żółtą poświatą i przywitaj się z promiennymi, chłodnymi lokami.


Fudge Professional

Fudge to popularna marka, która oferuje wysokiej jakości produkty. Marka posiada szeroką gamę topowych produktów i jest znana prawie wszystkim fryzjerom. Niezależnie od tego, czy szukasz srebrnego szamponu Fudge, czy mocnego stylizatora; z produktami tej marki stworzysz swój pożądany rezultat.

Fudge Professional: jakość i wszechstronność

W ramach asortymentu Fudge znajdziesz kilka delikatnych srebrnych szamponów, które idealnie odpowiadają Twoim potrzebom. Każdy znajdzie więc coś dla siebie! Niektóre z popularnych opcji:

Fudge Clean Blonde Violet-Toning Shampoo (szampon tonujący)

Ten szampon jest popierany przez blondynki na całym świecie. Produkt zawiera fioletowe pigmenty, które neutralizują żółte, ciepłe tony we włosach. Po użyciu tego produktu zauważysz, że Twoje włosy są czystsze i mocniejsze. Miedziane odcienie na włosach to już przeszłość!

Fudge Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Shampoo

Szampon przeznaczony jest do włosów blond, które potrzebują oczyszczenia, odświeżenia i wzmocnienia. Produkt przywraca włosom ich pierwotną kondycję.

Fudge Everyday Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Shampoo

Szampon ten dokładnie oczyszcza włosy i zawiera dużą dawkę fioletowego pigmentu. Dzięki temu produktowi możesz mieć pewność, że żółte i ciepłe podteksty na włosach znikną.

Na co czekasz? Podaruj swoim włosom pielęgnację, na którą zasługują i wybierz srebrny szampon od Fudge! Będziesz zachwycona pięknymi efektami.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.