dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Fudge Gel

Szukasz produktu, który sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały na grubsze i nada im sporą dawkę objętości? W takim razie Fudge Hair Gum jest właśnie tym, czego potrzebujesz! Ten innowacyjny żel Fudge zapewnia kontrolę nad włosami i pozwala codziennie wychodzić z domu z idealnie ułożonymi włosami.

 

Sortowanie

Za stronę
Fudge
Hairtype
Cena

Co sprawia, że guma do włosów Fudge jest tak wyjątkowa?

Fudge Hair Gum to coś więcej niż zwykły żel do włosów. Ten żel sprawia, że włosy wyglądają na grubsze i zwiększa ich objętość. Przyjemny akcent: produkt rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu można go bardzo łatwo spłukać pod prysznicem. Bez kłopotów z lepkimi pozostałościami na włosach, ale z uczuciem świeżości i czystości po każdym myciu.

Użyj gumy do włosów Fudge, aby uzyskać idealny wygląd

Dzięki temu żelowi możesz stworzyć idealny wygląd każdego dnia. Niezależnie od tego, czy wybierzesz gładkie zaczesanie do tyłu, czy potargany wygląd po przebudzeniu, wszystko to jest możliwe dzięki tej gumce. Wystarczy nałożyć niewielką ilość na dłonie, rozetrzeć między palcami i równomiernie rozprowadzić na włosach. Następnie ułóż włosy tak, jak lubisz i ciesz się niesamowitą kontrolą i dodatkową objętością, jaką zapewnia Fudge Hair Eraser.

Przekonaj się sama: Guma do włosów Fudge

Czy jesteś gotowa, aby uzyskać najwyższą kontrolę nad swoimi włosami i codziennie wychodzić z domu z perfekcyjnym wyglądem? W takim razie wypróbuj Fudge Hair Gum. Ten wyjątkowy żel nadaje włosom niesamowitą objętość i sprawia, że wyglądają na grubsze. A co najlepsze? Jest bardzo łatwy do spłukania pod prysznicem. Na co więc czekasz? Przekonaj się sama o mocy tego produktu i odkryj, jakie korzyści oferuje!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.