dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Goldwell Kerasilk Control

Kiedy cierpisz z powodu niesfornych i puszących się włosów, Twoje włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Z kosmetykami do włosów Goldwell Kerasilk Control nadasz swoim włosom elastyczność, zmiękczysz je i sprawisz, że będą bardziej podatne na układanie. Dzieje się tak, ponieważ produkty z tej gamy zostały wzbogacone o technologię KeraShape. Z Goldwell Kerasilk Control odzyskasz kontrolę nad swoimi puszącymi się włosami!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena

Produkty Goldwel Kerasilk Control

Dobra pielęgnacja włosów jest niezbędna, aby zapanować nad niesfornymi i puszącymi się włosami. Produkty Goldwell Kerasik Control posiadają technologię KeraShape, która pielęgnuje włosy. Technologia ta zawiera siłę keratyny, miękkość jedwabiu i kwas glioksylowy. Kwas glioksylowy sprawia, że włosy są gładsze. Staje się więc bardziej podatny na układanie i jednocześnie zdrowszy.

Możesz odzyskać kontrolę nad swoimi puszącymi się i niesfornymi włosami dzięki kompletnej rutynie z produktami Goldwell Kerasilk Control. Od odżywczej odżywki po transformującą maskę do włosów. W ramach tej gamy możesz iść w każdą stronę, jest ona również idealna dla włosów kręconych i suchych. Jest tak dlatego, że oferuje głębokie odżywianie dzięki dodanej keratynie w tych produktach.

Szampon

Goldwel Kerasilk Control Shampoo to nie tylko szampon, który oczyszcza włosy. W rzeczywistości oferuje on również natychmiastową pielęgnację włosów. Pomaga ujarzmić niesforne i puszące się włosy dzięki odżywczej technologii KeraShape. Włosy po użyciu tego szamponu będą miękkie i długotrwale elastyczne!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.