dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Szampon Joico

Joico to marka fryzjerska znana z wysokiej jakości produktów do włosów, takich jak Joico Shampoo. Marka ma w swojej ofercie kilka szamponów, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby zaspokoić różne potrzeby. Na przykład, Volumising Joico Shampoo zapewnia większą objętość, a Blonde life Joico Shampoo pozwala odzyskać wspaniałe blond loki. Odkryj linię szamponów na Salontotal.pl i ciesz się świeżym pękiem włosów.

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Cena

Składniki szamponu Joico

Szampon Joico jest jednym z najpopularniejszych produktów marki i jest stosowany przez fryzjerów na całym świecie. Zawiera składniki specjalnie do oczyszczania i odżywiania włosów. Dzięki temu włosy pozostają zdrowsze, bardziej błyszczące i mocniejsze. Na przykład, szampony zawierają proteiny, które odżywiają włosy.

Oczyszczanie włosów

Jedną z zalet szamponu Joico jest to, że produkt ten skutecznie oczyszcza włosy. Usuwa wszystkie zanieczyszczenia i nagromadzenia, które z czasem gromadzą się we włosach. Dzięki temu włosy wyglądają zdrowiej i są bardziej błyszczące. Szampon Joico jest wystarczająco łagodny, aby używać go codziennie. Dzięki temu Twoje włosy i skóra głowy nie będą przesuszone.

Wzmocnienie włosów

Kolejną ważną zaletą szamponu jest to, że poprawia on elastyczność. Dzięki temu włosy stają się mocniejsze. Formuła szamponu zawiera proteiny, które pomagają wzmocnić włosy i chronić je przed uszkodzeniami. Oznacza to, że Twoje włosy są mniej podatne na złamania i bardziej odporne na produkty do stylizacji, których możesz używać codziennie, aby je ułożyć.

Nawilżanie włosów

Szampon Joico intensywnie nawilża włosy i odżywia je od środka. Zawiera takie składniki jak gliceryna i pantenol. Składniki te pomagają nawilżać włosy i zatrzymywać wilgoć. Dzięki temu włosy pozostają miękkie i elastyczne. Ponadto włosy będą wyglądały zdrowiej i będą miały więcej blasku.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.