dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Kérastase Chroma Absolu

Włosy farbowane wymagają odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ proces farbowania wpływa na włosy. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji możesz przywrócić swoim włosom zdrowie i zachować piękny nowy kolor włosów na dłużej! Kérastase Chroma Absolu został opracowany specjalnie w tym celu. Dzięki różnym produktom, linia ta jest ukierunkowana na pielęgnację włosów farbowanych. Dzięki Kérastase Chroma Absolu możesz zaoferować swoim farbowanym włosom kompleksową pielęgnację!


Pielęgnacja włosów farbowanych z Kérastase Chroma Absolu

Do pielęgnacji włosów farbowanych użyj Kérastase Chroma Absolu. Ta nowa linia do włosów farbowanych ma za zadanie wzmocnić, odżywić i nawilżyć włosy. 3 na 5 kobiet ma farbowane włosy, a 85% martwi się o szkody wyrządzone przez proces farbowania. Chroma Absolu pomaga w tym, skupiając się na pielęgnacji w głębi włókna włosowego, dzięki czemu włosy są lepiej chronione, a kolor pozostaje dłużej żywy.

Produkty Kérastase Chroma Absolu

Do kompletnej pielęgnacji włosów farbowanych jest 7 produktów Kérastase Chroma Absolu. Wszystkie te produkty są wzbogacone o trio aminokwasów, kwas winowy i kwas mlekowy. W połączeniu z mocą rośliny Centella Asiatica zapewnia pielęgnację włosów. Dzięki całej linii produktów do oczyszczania, odżywiania i specyficznej pielęgnacji specjalnych rodzajów włosów, możesz stworzyć rutynę Chroma Absolu! Dzięki temu będziesz cieszyć się swoimi farbowanymi włosami przez długi czas!

Szampon Chroma Absolu

Istnieją dwa szampony Chroma Absolu, które mają taki sam wpływ na włosy. Różnica polega na tym, do jakich rodzajów włosów są one przeznaczone. Oba zapewniają łagodne oczyszczanie włosów, które stanowi podstawę zdrowej rutyny dla włosów farbowanych. Jeśli masz średnie lub grube włosy, to Chroma Absolu Bain Chroma Respect Riche sprawdzi się doskonale. Chroma Absolu Bain Chroma Respect ma lżejszą formułę, dzięki czemu cienkie włosy zachowują objętość i nie są obciążone.

Kerastase Chroma Absolu Fondant Cica Chroma

Najbardziej popularna jest **ONBEKEND**. Odżywka do włosów farbowanych ma silną formułę, która uzupełnia porowate włosy i chroni Twój nowy kolor włosów! Dzięki dodatkowi Aminokwasu i Centella Asiatica, Cica Chroma Absolu Fondant zmiękcza i wzmacnia Twoje włosy!

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.