dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Kérastase Curl Manifesto

Nowa linia Kérastase Curl Manifesto oferuje optymalną pielęgnację i nawilżenie dla włosów kręconych. Kérastase Curl Manifesto posiada szeroką gamę produktów, które możesz mieszać i dopasowywać, aby stworzyć idealną rutynę dla swojego typu loków. Kérastase od ponad 50 lat dostarcza rozwiązanie każdego problemu z włosami. Kérastase zbudowało swoją wiedzę i doświadczenie z produktami dostępnymi w salonie fryzjerskim, aby zapewnić najlepszą pielęgnację w salonie. Aby kontynuować te zabiegi w domu, Kérastase oferuje szeroką gamę produktów do optymalnej pielęgnacji i stylizacji każdego rodzaju włosów. Odkryj pyszną gamę Kérastase Curl Manifesto dla siebie teraz i spraw, by Twoje loki znów były piękne!


Korzyści dla zdrowych loków z Kérastase Curl Manifesto

Dzięki Kérastase Curl Manifesto, daj swoim lokom troskę i uwagę, której potrzebują i na którą zasługują. Zdrowe loki oczywiście wyglądają świetnie, ale oferują o wiele więcej korzyści!

    • Zdrowie: Dbałość o loki sprawia, że skóra głowy pozostaje zdrowa, a mieszki włosowe nie są uszkodzone, co skutkuje zdrowszymi włosami.
    • Definicja i tekstura: zadbane loki są bardziej miękkie, zdefiniowane i mają więcej tekstury, dzięki czemu wyglądają bardziej naturalnie i mają większą objętość.
    • Minimalizacja puszenia i kołtunów: Pielęgnacja może pomóc zminimalizować puszenie się włosów i węzły, co znacznie ułatwia utrzymanie loków. Umyj włosy z Kérastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur i zapewnij sobie cudownie nawilżone włosy!
    • Mniej uszkodzeń: Dobra pielęgnacja może pomóc zmniejszyć uszkodzenia włosów, co przedłuża żywotność loków. Na przykład, użyj Kérastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition.
    • Poprawa stylu: Dobrze pielęgnowane loki łatwiej się układają i dłużej zachowują swój kształt, dzięki czemu wyglądają lepiej.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.