dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Kérastase Discipline

Czy często cierpisz z powodu puszenia się włosów i trudno jest Ci je ułożyć? Dzięki produktom Kérastase Discipline sprawisz, że Twoje włosy będą podatne na układanie i gładkie! Możesz całkowicie zapanować nad swoimi włosami. Kérastase Discipline nadaje się do włosów puszących się, kręconych i afro oraz pomaga zapobiegać niesfornym i suchym włosom.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Gładkie i puszące się włosy

Każda posiadaczka niesfornych włosów marzy o gładkich i pozbawionych puszenia się włosach! Właśnie do tego celu specjalnie przeznaczony jest Kérastase Discipline. To zaawansowana gama produktów opracowana przy użyciu najnowszej technologii i z najwyższym stężeniem Pro-Keratyny firmy Kérastase. Linia Discipline firmy Kérastase zapewnia przemianę włosów kręconych i afro w gładkie i pozbawione puszenia się włosy.

Cała linia ma na celu zapewnienie, że włosy kręcone i afro mogą być łatwo kształtowane, zaczynając od odpowiedniej pielęgnacji. Produkty zapewniają to odpowiednie odżywienie i pielęgnację, która zmniejsza puszenie się włosów i sprawia, że włosy pięknie błyszczą. Do włosów kręconych i afro przeznaczona jest również gama Curl Manifesto marki Kérastase. Oprócz pielęgnacji zawiera również produkty do stylizacji, które świetnie komponują się z produktami Discipline.

Produkty Kérastase Discipline

Ale który z wielu produktów Kérastase Discipline jest Ci potrzebny? Linia zawiera kompletną rutynę, którą możesz dowolnie mieszać i dopasowywać, tak aby idealnie pasowała do Twojego typu włosów i ich problemów.

Szampon dyscyplinujący

Istnieje nie mniej niż 3 rodzaje szamponów Dyscyplina. Różne rodzaje mają swoje własne zalety i właściwości. Na przykład {product link|3556|Discipline Bain Fluidealiste) jest przeznaczona do trudnych w obsłudze włosów cienkich. Jego kremowa formuła pozostawia włosy bardziej miękkie i mniej podatne na puszenie.

{link do produktu|12963|Discipline Bain Fluidealiste Gentle) faktycznie nadaje się do włosów suchych i wrażliwych. Dzieje się tak dlatego, że ten szampon Discipline nie zawiera siarczanów, a więc oczyszcza mniej szorstko, pozostawiając włosy mniej wysuszone. Wreszcie jest Discipline Oleo Relax shampoo. Ten szampon jest wzbogacony o olejki, które ułatwiają układanie włosów i nadają im piękny połysk!

Dyscyplina Oleo Relax

Podkategorią są produkty Discipline Oleo Relax. Nadają się one do włosów mocno kręconych oraz trudnych do ułożenia włosów afro. Z dodatkiem różnych olejków zapewnia dobre nawilżenie i odżywienie, które pomaga zmiękczyć włosy i nadaje im piękny połysk.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.