dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Kérastase Nutritive

Czy często cierpisz z powodu suchych włosów? A czy Twoje włosy szybko się przesuszają, gdy tylko trochę mniej o nie dbasz lub gdy już je nakręcisz lub wyprostujesz? Następnie wybierz odżywcze produkty z gamy Kérastase Nutritive. Produkty oferują odżywczą pielęgnację poprzez ukierunkowanie na włosy w ich rdzeniu. Stosując Kérastase Nutritive, zapewniasz swoim włosom pielęgnację i odżywienie. Twoje włosy będą łatwiejsze do rozczesania i będą znacznie bardziej miękkie w dotyku.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Kérastase do włosów suchych

Częstym problemem są naturalnie suche i łamliwe włosy. Zmienna pogoda, zbyt wiele zabiegów pielęgnacyjnych czy niewłaściwe stosowanie narzędzi do stylizacji mogą wysuszyć i uszkodzić włosy. Nutritive to rozwiązanie Kérastase dla włosów suchych. Dzięki niemu Twoje łamliwe, matowe i suche włosy otrzymają potrzebne im odżywienie. Kérastase Nutritive posiada szeroką gamę wspaniałych produktów, które wspierają włosy na różne sposoby. Dzięki linii Kérastase Nutritive już nigdy nie będziesz miała suchych włosów.

Produkty Kérastase Nutritive

Istnieje nie mniej niż 11 produktów Kérastase Nutritive, co czyni go jedną z najbardziej wszechstronnych linii marki. Na przykład, istnieją różne szampony dla różnych problemów z suchymi włosami, a dodatkowa pielęgnacja jest określona na podstawie rodzaju włosów, na przykład maski do włosów grubych i cienkich.

Nutritive 8H Magic Night Serum

Jednym z naszych ulubionych produktów jest Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum. Zastosuj to serum przed pójściem spać, a Twoje włosy będą cudownie odżywione przez noc, dzięki czemu znów będą odbudowane i zdrowe. Serum jest podobne do kremu na noc zarówno w działaniu jak i w efekcie. Dzięki temu Twoje włosy będą jedwabiście miękkie już następnego dnia!

Ochrona przy stylizacji na ciepło

Nutritive Nectar Themique zapewnia ochronę przy stylizacji na ciepło. Jeśli cierpisz z powodu suchych włosów, stylizacja na ciepło jest nadal wrażliwą kwestią i może spowodować dalsze wysuszenie. Z Nutritive Nectar Thermique możesz nadal stylizować termicznie suche włosy z mniejszym ryzykiem uszkodzenia. Dodatkowo krem sprawia, że włosy są bardziej miękkie i łatwiej się układają. A na zakończenie oczywiście piękne, lśniące włosy!

Wyjątkowo suche włosy

Nutritive jest już ukierunkowany na włosy suche, ale produkty Magistral mają dodatkowy nacisk na włosy ekstremalnie suche. Te 3 produkty są dodatkowo bogato wypełnione antyoksydantami i dzięki temu intensywnie odżywiają. Produkty Magistral dostępne są w postaci szamponu, maski i kremu leave-in. Możesz je stosować, gdy cierpisz z powodu bardzo suchych włosów i chcesz je dodatkowo wzmocnić. Dzięki czemu włosy odzyskują zdrowy wygląd.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.