dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Odżywka bez spłukiwania Kérastase

Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowej dawki odżywienia, czy chcesz nadać swoim włosom miękkość? Odżywka bez spłukiwania Kérastase zapewni Twoim włosom dodatkową pielęgnację, której potrzebują. Można ją stosować jako dodatek po umyciu i nałożeniu odżywki lub w dni bez mycia, aby odświeżyć włosy. Odżywka bez spłukiwania, jak sama nazwa wskazuje, nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu składniki odżywcze mogą wniknąć w głąb włosa, a włosy mogą w pełni korzystać z właściwości odżywczych i często ochronnych.


Jakie działanie ma odżywka bez spłukiwania Kérastase?

Odżywka bez spłukiwania Kérastase wspomaga rutynę pielęgnacyjną po myciu lub w dni bez mycia. Odżywka bez spłukiwania występuje w wielu odmianach, od kremowych po w sprayu, i przede wszystkim sprawia, że włosy stają się bardziej miękkie i gładkie. Dzięki temu można je lepiej stylizować, a także nadać im zdrowszy wygląd. Odżywka może wchłaniać się przez długi czas, ponieważ nie jest spłukiwana, dlatego odżywki bez spłukiwania Kérastase zapewniają głębokie odżywienie, a często także ochronę. Tworzą warstwę ochronną wokół włosów, zmniejszając prawdopodobieństwo ich wysuszenia lub uszkodzenia.

Ochrona przed wysoką temperaturą

Wiele odżywek bez spłukiwania Kérastase ma również działanie termoochronne. Te środki termoochronne można często rozpoznać po oznaczeniu Thermique w nazwie produktu. Większość z nich stosuje się przed suszeniem lub stylizacją włosów, dzięki czemu narzędzia termiczne nie wysuszają ani nie uszkadzają włosów.

Do włosów suchych

Wiele odżywek bez spłukiwania Kérastase ma oczywiście na celu odżywienie włosów, więc wszystkie pomogą je pielęgnować. Prawdziwym mistrzem dla włosów suchych jest linia Nutritive. Linia ta jest przeznaczona specjalnie do włosów suchych i porowatych. Kérastase Nutritive Nectar Thermique to odżywka bez spłukiwania do włosów suchych, odpowiednia do włosów średnich i grubych.

Dla włosów kręconych

Specjalnie dla włosów kręconych dostępna jest odświeżająca odżywka bez spłukiwania Kérastase w sprayu Curl Manifesto. Spray ten zapewnia włosom dodatkowe nawilżenie i ochronę. Tak więc między myciami otrzymujesz zastrzyk energii i odświeżenie, dzięki czemu Twoje loki wracają do pięknego kształtu!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.