dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Olejek do włosów Kérastase

Kiedy myślisz o luksusowej pielęgnacji włosów, myślisz o bogatym olejku do włosów, ale oczywiście myślisz też o Kérastase. Z olejkiem do włosów Kérastase masz podwójny luksus! Marka posiada kilka olejków do włosów z różnych linii, z których każda ma swoje własne składniki pielęgnacyjne i zapach. Ponieważ olejek do włosów Kérastase to coś więcej niż pielęgnacja, to luksus!


Olejek do włosów Kérastase

Dla dodatkowej pielęgnacji włosów, olejek do włosów od Kérastase jest idealnym produktem. Dobry olejek do włosów zapewnia włosom dobrą pielęgnację i sprawia, że włosy są delikatniejsze. Ponieważ nakładasz olejek na włosy i pozwalasz mu wsiąknąć, składniki aktywne mogą wywoływać efekty w głębi włosów i utrzymywać się przez długi czas. Różnice w olejkach do włosów Kérastase można znaleźć w składnikach i ich działaniu. Dzięki temu, olejki do włosów pasują do ich linii, dopasowując się do produktów z tej gamy.

Olejek do włosów Elixir Ultime

Najbardziej znany olejek do włosów Kérastase pochodzi z linii różnych olejków do włosów, a mianowicie Elixir Ultime. Linia ta ma ostateczny bestseller z Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale 100ml. Ten olejek do włosów jest tak uwielbiany, ponieważ ma wspaniały zapach, a także utrzymuje włosy w zdrowiu. Pomaga matowym włosom ponownie błyszczeć. Oprócz Original, istnieją również inne warianty, takie jak Limited Edition w kolorze czerwonym i Elixir Ultime L’Huile Rose dla włosów farbowanych!

Olejek do włosów Kérastase Chronologiste

Dla włosów starzejących się istnieje linia Chronologiste i do tej linii należy olejek do włosów Kérastase Chronologiste. Ten Huile de Parfum to wspaniale pachnący olejek do włosów o specjalnym zapachu Chrono. Ponadto olejek do włosów zapewnia większy połysk, naturalną sprężystość, ochronę przed wysoką temperaturą i redukuje rozdwojone końcówki.

Olejek do włosów Kérastase do wszystkich rodzajów włosów

Poprzez swoją szeroką gamę, Kérastase posiada olejek do włosów dla wszystkich rodzajów włosów. Na przykład, w linii Curl Manifesto oferuje specjalny olejek do włosów kręconych. Ten olejek do włosów skupia się na głębokim odżywianiu włosów z dodatkiem miodu manuka. Ten olejek do włosów działa na włosy i skórę głowy i jest odpowiedni do metody CG.

Dla włosów blond ma swój własny olejek do włosów, który nie tylko pomaga naprawić włosy, ale także zapewnia ochronę termiczną do 230° Celsjusza. Tak więc Twoje włosy są również mniej narażone na uszkodzenia w wyniku użycia narzędzia termicznego.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.