dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Volumifique

Podaruj kolejny zastrzyk energii swojej głowie z Kérastase Volumifique! Piękny pęk loków lub figlarna fala na włosach to marzenie wielu kobiet o cienkich włosach. Nie możesz znaleźć żadnego produktu, który nadałby Twoim włosom większą objętość i każdego ranka walczysz o to, aby wyjść na czas z domu, ponieważ nie możesz ułożyć swoich włosów? W takim razie wybierz gamę Kérastase Volumifique. Produkty te oferują Twoim włosom objętość i lekkość. Jesteś fanką od lat czy próbujesz po raz pierwszy? Daj znać Salontopper o swoich doświadczeniach z linią Volumifique!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena

Jak działa Volumifique

Gama Kérastase Volumifique działa w następujący sposób. Twoje korzenie włosów są uniesione, a struktura włosów jest na nowo zdefiniowana! Dzięki temu łatwiej jest układać włosy. Gama ta została specjalnie opracowana, aby nadać cienkim i delikatnym włosom objętość i objętość, bez obciążania ich. Produkty z gamy Kérastase Volumique są wzbogacone o aktywne składniki i są testowane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania, które zwiększy objętość Twoich włosów, czy po prostu szukasz pielęgnacji wzmacniającej, Kérastase Volumique oferuje gamę produktów, które spełnią wszystkie potrzeby Twoich włosów. Spraw, aby Twoje włosy znów poczuły się pełne i pełne energii dzięki produktom z gamy Kérastase Volumique.

Wzmocnij swoje włosy

Czy masz konkretne pragnienie dotyczące Twoich pozbawionych życia włosów? Gama Volumifique prawdopodobnie ma coś dla nich! Na przykład, czy często masz problemy podczas poszukiwania dobrej odżywki, ponieważ Twoje włosy potrzebują pielęgnacji, ale gęsta odżywka jeszcze bardziej obciąży Twoje włosy? Kérastase Volumifique Gelee Volume oferuje rozwiązanie dla Twoich włosów. Ponieważ odżywka ta zawiera kompleks Fibrexpans, który sprawia, że włosy są sprężyste i mają większą objętość! Twoje włosy są zmiękczone bez obciążania ich.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.