dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Keune Pasta do włosów

Keune Hair Paste to profesjonalny produkt do stylizacji stworzony przez holenderską markę Keune Haircosmetics. Ta linia stylizacyjna została specjalnie zaprojektowana dla fryzjerów i stylistów poszukujących uniwersalnego i niezawodnego produktu do tworzenia różnych fryzur. Keune Hair Paste jest odpowiednia dla różnych typów i tekstur włosów i oferuje mocne utrwalenie z matowym wykończeniem. Keune Hair Paste jest dostępna w różnych wariantach, takich jak sucha pasta, power paste i premier paste. Poznaj gamę produktów i ciesz się pięknie ułożonymi włosami.

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Cena

Rodzaje pasty do włosów Keune

Pasta do włosów Keune jest dostępna w kilku odmianach, w tym Keune Power Paste i So Pure Molding Mud . Każdy produkt do stylizacji ma unikalne właściwości i korzyści i może być stosowany z różnymi technikami stylizacji. Na przykład Keune Power Paste to mocna pasta do stylizacji odpowiednia dla włosów krótkich i średniej długości. Pasta zapewnia bardzo mocne utrwalenie i może być używana do tworzenia różnych fryzur, od gładkiego wyglądu po zmierzwioną fryzurę. Pasta ma matowe wykończenie i może być stosowana na suche włosy, aby uzyskać długotrwałe rezultaty.

Używanie pasty do włosów Keune

Pasta do włosów może być używana do tworzenia różnych fryzur i stylizacji. Po znalezieniu pasty do włosów Keune, która spełnia Twoje oczekiwania, możesz nałożyć ją na czyste i suche włosy. Dzięki temu pasta będzie dobrze przylegać i zapewni pożądane utrwalenie. Podczas nakładania, weź niewielką ilość pasty Keune i uformuj włosy w pożądaną fryzurę. Pamiętaj, aby nie stosować zbyt dużej ilości produktu, ponieważ spowoduje to, że włosy będą zbyt ciężkie i utrudni to tworzenie fryzury. Po nałożeniu pasty możesz zdecydować się na przeczesanie włosów, aby upewnić się, że pozostała odpowiednia ilość produktu.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.