dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Puder rozjaśniający KIS

Puder rozjaśniający KIS to profesjonalny produkt do koloryzacji włosów przeznaczony do rozjaśniania włosów podczas procesu koloryzacji. Proszek rozjaśniający KIS wymaga przygotowania z płynem rozwijającym, po czym jest łatwy w użyciu przez fryzjerów i stylistów. Oprócz silnej formuły, składniki takie jak keratyna również kondycjonują włosy. Odkryj puder blond KIS z oferty w Salontopper i zblenduj swoje włosy na kolor, który chcesz.

Sortowanie

Za stronę
Cena

Czym jest proszek do rozjaśniania KIS?

Proszek do rozjaśniania KIS to mocna i wszechstronna formuła idealna do tworzenia blond kolorów włosów i pasemek. Proszek zawiera składniki takie jak Ammonium Persulphate i Peroxymonosulphate. Otwierają one łuski włosa i rozjaśniają kolor włosów, ponieważ utleniają pigmenty koloru. W rezultacie, blond kolor włosów jest jasny i żywy. Puder blond KIS jest dostępny w różnych mocach, od łagodnego do bardzo mocnego. Siła proszku zależy od ilości zawartego w nim nadtlenku. Łagodniejsze formuły są idealne dla osób o cienkich lub zniszczonych włosach, podczas gdy mocniejsze formuły są idealne dla osób o grubszych lub mocniejszych włosach. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią siłę pudru blond, aby uniknąć uszkodzenia włosów.

Jak używać proszku rozjaśniającego KIS?

Proszek rozjaśniający KIS jest używany głównie przez profesjonalnych fryzjerów i stylistów. Aby użyć proszku wybielającego, należy go zmieszać z płynem rozwijającym. Wymieszanie z płynem rozwojowym aktywuje formułę i zapewnia równomierne rozprowadzenie na włosach. Płyn rozwijający również zazwyczaj występuje w różnych mocach. W zależności od pożądanej intensywności koloru włosów, ile płynu do rozwoju jest potrzebne. Mieszankę proszku i płynu do koloryzacji nakłada się na włosy i równomiernie rozprowadza. Ważne jest, aby ściśle monitorować włosy podczas procesu rozjaśniania, aby upewnić się, że włosy nie są nadmiernie rozjaśnione. Po uzyskaniu pożądanego koloru, włosy należy dokładnie spłukać ciepłą wodą i umyć szamponem i odżywką.

Korzyści wynikające z zastosowania pudru blond KIS?

Jedną z zalet proszku rozjaśniającego KIS jest to, że działa on szybko i skutecznie. Rozjaśnia włosy nawet do 7 odcieni, w zależności od siły działania proszku i płynu rozwijającego. Możesz więc zdecydować, czy chcesz dokonać małej czy dużej zmiany w kolorze włosów, w krótkim czasie. Kolejną zaletą jest to, że puder blond jest delikatny dla włosów. Mimo że jest to mocna formuła, zawiera również składniki, które pielęgnują włosy, takie jak keratyna.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.