dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Karta kolorów KIS

Jeśli chodzi o kolor włosów, karta kolorów KIS jest niezbędnym narzędziem dla fryzjerów i stylistów. Karta kolorów oferuje przejrzysty przegląd różnych kolorów farb do włosów oferowanych przez markę KIS. Karta kolorów KIS zawiera różne naturalne i modne kolory. Unikalne nazwy kolorów i numery na karcie sprawiają, że znalezienie właściwego koloru jest jeszcze łatwiejsze. Odkryj kartę kolorów KIS w Salontopper i łatwo zobacz, który kolor najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Sortowanie

Za stronę
Cena

Dlaczego tabela kolorów KIS?

Karta kolorów KIS jest narzędziem dla fryzjerów i stylistów, które pozwala zobaczyć różne kolory na pierwszy rzut oka. Dzięki tej karcie fryzjer może wspólnie z klientem zobaczyć, co najlepiej odpowiada jego życzeniom. Na karcie kolorów można zobaczyć między innymi różne odcienie kolorów, różne tonacje, pasemka i pasemka. Karta podzielona jest na różne grupy kolorystyczne, co jeszcze bardziej ułatwia porównywanie kolorów. Na przykład, grupy dzielą się na brązowe, czerwone, czarne i blond. Ponadto na karcie kolorów KIS znajdują się unikalne nazwy kolorów i numer, co ułatwia fryzjerom i stylistom znalezienie koloru. Wybór odpowiedniego koloru jest ważny, ponieważ wygląd klienta może się zmieniać. Karta kolorów jest więc przydatnym narzędziem.

Korzystanie z wzornika kolorów KIS

Podczas korzystania z karty kolorów Kis ważne jest, aby wziąć pod uwagę odcień skóry klienta i naturalny kolor włosów. Ważny jest również wybór odpowiedniego wywoływacza i zwrócenie uwagi na czas namaczania. Dzięki temu kolor będzie najbardziej zbliżony do koloru na karcie i zapewni trwałość koloru przez dłuższy czas. Karta kolorów KIS oferuje również wybór dodatków i tonerów, pomaga to w uzyskaniu pożądanego koloru. Te dodatki i tonery są używane do wzmocnienia lub zmiękczenia kolorów, a jeśli to konieczne, kolor może być skorygowany za ich pomocą.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.