dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Odżywka KIS

Odżywka KIS to rozwiązanie w walce ze zniszczonymi, suchymi i pozbawionymi życia włosami. KIS to skrót od Keratin Infusion System: produkty marki zawierają keratynę. Składnik ten nawilża i wzmacnia włosy. Odżywka KIS jest jednym z produktów, które łatwo się stosuje i zapewnia rezultaty o dużej objętości. Odkryj odżywkę KIS od Salontopper i ciesz się zdrową głową włosów.


Składniki odżywki KIS

Odżywka KIS przeznaczona jest do odżywiania i nawilżania włosów. Zawiera mieszankę naturalnych olejków i keratyny, które pomagają włosom zregenerować się po uszkodzeniach. Dzięki temu przywraca włosom blask i objętość. Keratyna zawarta w odżywce pomaga wzmocnić włosy i chronić je przed dalszymi uszkodzeniami, ponieważ składnik otacza włosy. Zapewnia również ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promienie UV i ciepło narzędzi do stylizacji, np. lokówki. Odżywka dostępna jest w różnych formułach przeznaczonych do konkretnych rodzajów włosów i problemów. Na przykład istnieje specjalna odżywka do włosów cienkich, farbowanych, kręconych lub zniszczonych. Każda formuła zawiera specjalne składniki i substancje odżywcze, które spełniają specyficzne potrzeby danego rodzaju włosów.

Stosowanie odżywki KIS

Odżywka KIS jest łatwa w użyciu po umyciu włosów szamponem. Odżywkę można nakładać na mokre włosy i należy ją dobrze rozprowadzić na całej długości włosów. Odżywkę należy pozostawić na włosach przez kilka minut, a następnie dokładnie spłukać wodą. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, odżywka KIS może być stosowana regularnie, w zależności od tego, czego potrzebują włosy. Jedną z zalet odżywki jest to, że sprawia, że włosy stają się wyjątkowo miękkie i podatne na układanie. Dzięki nawilżeniu i odżywieniu można je łatwo rozczesać i ułożyć. Ponadto odżywka pomaga utrzymać kolor włosów, chroniąc go przed blaknięciem i pomagając zapobiegać matowemu i pozbawionemu życia wyglądowi włosów.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.