dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

KIS leave in

KIS leave in to produkt do pielęgnacji włosów, który odżywia i chroni włosy. Po umyciu włosów można zastosować KIS leave in. Produkt jest łatwy w użyciu do układania włosów i ochrony przed wysoką temperaturą, bez konieczności spłukiwania. Ponadto, KIS leave in jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów. Odkryj naszą ofertę i ciesz się pięknymi włosami.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Cena

Dlaczego KIS leave in?

KIS leave in zawiera jako główny składnik keratynę, która jest naturalnym białkiem występującym naturalnie w naszych własnych włosach. Keratyna wzmacnia i chroni włosy przed uszkodzeniami. Produkt zawiera również wiele innych dobrych składników, takich jak prowitamina B5. Pomaga to nawilżyć i odżywić włosy. Ponadto proteiny pomagają uczynić włosy jedwabistymi i błyszczącymi. Wielką zaletą produktu jest to, że jest on odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów. Może być stosowany do definiowania i nawilżania włosów kręconych, na włosach cienkich, aby dodać objętości i na włosach zniszczonych, aby pomóc w ich naprawie.

Stosowanie KIS leave in

KIS leave in jest łatwy w użyciu. Możesz umyć włosy jak zwykle, a następnie nałożyć niewielką ilość produktu na osuszone ręcznikiem włosy. Produkt należy nałożyć równomiernie na włosy, a następnie przeczesać je, aby równomiernie rozprowadzić leave in. KIS leave in nie wymaga spłukiwania po namoczeniu. Produkt może być stosowany codziennie, aby chronić włosy przed wysoką temperaturą, a także może być używany jako produkt do stylizacji. W ten sposób leave in nadaje dodatkowy połysk. Jeśli masz włosy farbowane, produkt jest idealny: pomaga utrzymać kolor na dłużej i oferuje ochronę przed blaknięciem koloru.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.