dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

L'Anza Healing Style

Czy chcesz mieć produkty do stylizacji, które nie tylko utrzymują włosy w dobrej kondycji, ale także pomagają je naprawić i chronić? W takim razie L'anza Healing Style jest dla Ciebie, bo nazwa robi to, co obiecuje. Linia składa się z zaawansowanych produktów do stylizacji mających na celu naprawę i ochronę Twoich włosów, ale przede wszystkim oczywiście dobrą stylizację!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Produkty L'Anza Healing Style

Dzięki nowym technologiom i innowacjom, L'Anza Healing Style posiada produkty, których nie ma żadna inna marka. Produkty do stylizacji L 'An za mają oczywiście na celu nadanie włosom pożądanego kształtu, ale dodatkowo, dzięki składnikom i innowacjom zawartym w tych produktach, włosy otrzymują również leczenie. Aby Ci to ułatwić, przedstawiamy najpopularniejsze produkty!

Air Paste

Ta wyjątkowa pasta w sprayu od Healing Style ma formułę 3 w 1; teksturę, definicję i ciało. Nadaje włosom przyczepność, pozwalając Ci na ułożenie ich w taki sposób, w jaki chcesz. Jest idealna do uzyskania zmierzwionego wyglądu z większą objętością i wsparciem.

Taffy

Tafla do stylizacji L'Anza Healing Style ma elastyczne utrwalenie, które pozwala na ułożenie włosów. Nakładasz ją na wilgotne włosy, aby ułatwić stylizację. Idealnie nadaje się do stylizacji luźnych pasm.

Pasta formująca

Idealny produkt do stylizacji cienkich włosów. Ta pasta formująca L'Anza Healing Style faktycznie sprawia, że włosy stają się grubsze i pełniejsze. Ta pasta do formowania ma elastyczne utrwalenie, które ułatwia kształtowanie, nadając włosom ciała, objętości i definicji.

Spray na plażę

Chcesz uzyskać efekt świeżości po wyjściu z plaży? Dzięki sprayowi Beach Spray od L'Anza Healing Style możesz stworzyć tę zwiewną i wachlarzową fryzurę. Nadaje on włosom naturalny powiew, który naprawdę pasuje do plażowego wyglądu!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.