dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

L'Anza Healing Volume

Jeśli masz cienkie włosy i brakuje Ci objętości, to musisz wypróbować produkty L'Anza Healing Volume! Linia ta nadaje włosom niesamowity wzrost objętości i ciała. Pogrubia włókno włosa, dzięki czemu włosy wydają się pełniejsze i mają większą objętość. Dzieje się tak dzięki dodatkowi krzemionki z bambusa. Krzemionka sprawia, że włókno włosa pęcznieje, a włosy stają się naprawdę zauważalnie grubsze!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

L'Anza Uzdrawiające zagęszczanie objętości

Dobra objętość włosów zaczyna się już podczas ich mycia. Stosując odpowiedni szampon i odżywkę, zapewniasz swoim włosom odpowiednie warunki do zdrowego wzrostu i zachowania objętości. Szampon i odżywka L'Anza Healing Volume Thickening mają na celu właśnie to. Szampon stanowi podstawę zdrowego wzrostu włosów, zwiększa ich gęstość i sprawia, że włosy stają się pełniejsze. Zawarta w szamponie krzemionka z bambusa wzmacnia i pogrubia włókno włosa, dzięki czemu włosy są grubsze i lepiej trzymają objętość.

Odżywka L'Anza Healing Volume skupia się na odbudowie włosów. Dzięki wzmocnieniu włosów, mogą one lepiej utrzymać objętość i stają się bardziej sprężyste. Formuła jest również super lekka, więc nie obciąża włosów, bo oczywiście jest to ostatnia rzecz, której chcesz, gdy masz już cienkie włosy!

Żel L'Anza Healing Volume

Żel L'Anza Healing Volume to żel unoszący, który daje więcej siły, więc włosy zyskują większą objętość i ciało. Nałóż żel na mokre włosy, a następnie wysusz objętość włosów. Dzięki temu uzyskujemy dużą objętość włosów, która dzięki żelowi utrzymuje się przez długi czas. Żel jest prawie niewidoczny, więc nie zobaczysz żadnego nagromadzenia ani pozostałości na włosach. Żel zawiera pigmenty nabłyszczające, które nadają włosom ładny połysk podczas suszenia. Po użyciu Twoje włosy będą miały piękną objętość i połysk!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.