dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Layrite Pomade

Layrite Pomade to produkt do stylizacji, który pozwala na tworzenie różnych fryzur. Produkt posiada unikalną konsystencję, która pozwala na łatwe nakładanie i rozprowadzanie na włosach. Ponadto dzięki Layrite Pomade włosy nie będą się przetłuszczać ani sklejać. W ofercie znajdują się różne rodzaje Layrite Pomade: Original, Superhold i Natural Matte.

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Cena

Co to jest Layrite Pomade?

Pomada to produkt do stylizacji włosów o konsystencji tłustej lub woskowej, którego używasz do układania włosów. Layrite Pomade zapewnia połysk i mocne utrwalenie. Pomada sprawia również, że włosy są mniej narażone na wysuszenie. Lepiej też pielęgnuje skórę głowy. Produkt schodzi z włosów tylko podczas ich mycia.

Rodzaje Layrite Pomade

Layrite Pomade występuje w różnych rodzajach. Ten wszechstronny produkt jest najczęściej używany przez mężczyzn, którzy chcą stylizować swoje włosy. Layrite Original Pom ade to pierwsza i najpopularniejsza pomada tej marki. Ten produkt do włosów jest na bazie wody i ma średnie utrwalenie przez cały dzień. Layrite Superhold Pomade to produkt, który nie ulega osłabieniu, co pozwala cieszyć się wymodelowanymi włosami przez cały dzień.

Formaty

Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach. Na przykład mały słoiczek to 42 gramy, a średni - 120 gramów. Layrite Original i Superhold Pomade dostępne są również w dużym słoiku. Ten z kolei ma 297 gramów.

Nakładanie produktu

i dużą zaletą produktu jest to, że jest on łatwy w aplikacji. Weź na dłoń niewielką ilość produktu i rozetrzyj go w dłoniach. Nałóż Layrite Cement Clay na osuszone ręcznikiem do sucha włosy. Im bardziej suche włosy, tym mocniejsze utrwalenie i matowe wykończenie. Rozprowadź produkt na włosach i ułóż fryzurę według uznania. Zmoczenie włosów pozwala na spłukanie produktu.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.