dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Szampon Living Proof

Jednym z najbardziej znanych produktów Living Proof jest szampon Living Proof. Delikatnie oczyszcza włosy, co pozwala na codzienne stosowanie produktu. Ponadto, Living Proof Shampoo zapewnia mnóstwo nawilżenia. Odkryj Living Proof Shampoo na stronie Salontotal.pl i zadbaj o swoje włosy.

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Cena

Korzyści Szampon Living Proof

Szampon Living Proof przynosi kilka korzyści. Na przykład, jest to delikatny szampon oczyszczający. Dzięki temu możesz go używać codziennie, bez podrażniania włosów i skóry głowy. Ponadto szampony są odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów: niezależnie od tego, czy masz włosy cienkie, grube, kręcone, proste czy farbowane. Dzięki temu, że szampony delikatnie oczyszczają, sprzyjają zdrowej skórze głowy. Ponadto produkt sprawia, że włosy mniej się puszą, a wręcz są gładsze i bardziej błyszczące.

Stosowanie szamponu Living Proof

Stosowanie szamponu Living Proof jest proste i łatwe. Najpierw należy zmoczyć włosy ciepłą wodą. Następnie możesz nałożyć niewielką ilość szamponu na dłonie i delikatnie wmasować go w skórę głowy i włosy. Następnie dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą. Dla dodatkowego oczyszczenia, możesz powtórzyć te kroki jeszcze raz. Po umyciu włosów, zastosuj odżywkę Living Proof. Zapewnią one włosom dodatkowe nawilżenie i sprawią, że będą bardziej miękkie.

Inne produkty Living Proof

Szampon Living Proof jest jednym z popularnych produktów Living Proof, ale w ofercie marki znajduje się wiele innych dobrych produktów. Dostępne są różne odżywki, produkty bez spłukiwania, a nawet suchy szampon, a produkty do stylizacji Living Proof ułatwiają układanie włosów. Pomyśl na przykład o delikatnej piance do włosów, olejku do włosów lub lakierze do włosów. Aby uzyskać najlepszy rezultat i efekt działania produktów, zaleca się stosowanie produktów z tej linii kolejno po sobie.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.