dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

L'Oréal Vitamino Color

Zadbaj o swoje farbowane włosy z najlepszymi produktami L'Oréal Vitamino Color! Naturalne jest, że chcesz zachować piękne i zdrowe włosy farbowane tak długo, jak to możliwe. Dzięki szamponom, odżywkom i innym produktom do włosów L'Oréal Vitamino Color możesz zadbać o swoje farbowane włosy w najlepszy możliwy sposób. Zadbasz o zdrowie swoich włosów, zachowasz kolor na dłużej i zapewnisz im promienny blask!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Jak działa Vitamino Color L'Oréal?

Po farbowaniu włosów kolor może z czasem blaknąć lub matowieć. Dzieje się tak częściowo dlatego, że włosy są często narażone na działanie promieni UV, ciepła z narzędzi do stylizacji i innych czynników zewnętrznych. Ponadto farbowanie włosów może je również uszkodzić, sprawiając, że wyglądają mniej zdrowo. Produkty L'Oréal Vitamino Color mają na celu pielęgnację włosów farbowanych i utrzymanie ich żywego i pięknego koloru. Aby chronić kolor włosów, do produktów L'Oréal Vitamino Color dodano Resveratrol, który jest silnym przeciwutleniaczem pochodzącym z winogron. Resweratrol chroni kolor włosów przed blaknięciem i zanieczyszczeniami zewnętrznymi. Poza tym, dzięki tym produktom budujesz dobrą rutynę, aby zadbać o całe włosy, podczas mycia, ale także po nim!

Produkty L'Oréal Vitamino Color

Gama L'Oréal Vitamino Color składa się z kilku produktów do pielęgnacji włosów opracowanych specjalnie dla włosów farbowanych. Poniżej możesz przeczytać więcej o niektórych produktach i ich właściwościach.

  • Szampon L'Or éal Vitamino Color: Szampon utrwala kolor włosów, zmniejszając blaknięcie i przedłużając trwałość koloru.
  • L'Oréal Professional Vitamino Color Conditioner : Odżywka chroni kolor wszystkich rodzajów włosów farbowanych. Produkt ten ma na celu zwalczanie blaknięcia koloru oraz pielęgnację i ochronę włókna włosa.
  • L'Oreal Vitamino Color Mask : Maska zapewnia intensywne odżywienie, nawilżenie i ochronę włosów farbowanych. Jeśli Twoje włosy są suche po zabiegu koloryzacji, ta maska jest dla Ciebie!
  • Spray L'Oréal Vitamino Color 10 w 1: Spray 10 w 1 zapewnia dłuższą trwałość i perfekcję koloru. Spray jest odpowiedni dla każdego rodzaju włosów, które zostały poddane zabiegowi koloryzacji. Ponadto spray ten zapewnia dodatkowe nawilżenie włosów, dzięki czemu stają się one bardziej miękkie i lśniące.

Stosowanie Vitamino Color L'Oréal

Korzystanie z produktów L'Oréal Vitamino Color jest łatwe. Użyj szamponu, aby oczyścić włosy i chronić je przed blaknięciem koloru. Następnie nałóż odżywkę, aby nawilżyć włosy i ułatwić ich rozczesywanie. Używaj maski co tydzień jako intensywnej kuracji dla dodatkowego odżywienia i odbudowy włosów. Spryskaj osuszone ręcznikiem włosy, aby zapewnić im optymalną ochronę i pielęgnację.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.