dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Maska do włosów Olaplex

Maska do włosów Olaplex to wyjątkowy produkt mający na celu naprawę suchych i zniszczonych włosów. Maska do włosów Olaplex jest jednym z systemów Olaplex. Maska Olaplex ma nr 3 i nr 8 w linii produktów. Wszystkie produkty marki zawierają unikalną formułę Olaplex, która odbudowuje wiązania siarkowe we włosach, wzmacniając ich strukturę. Poznaj naszą ofertę i ciesz się zdrową głową włosów.

 

Sortowanie

Za stronę
Olaplex
Hairtype
Uitgelicht
Cena

Olaplex No.8 Bond Intense Moisture Mask (maska intensywnie nawilżająca )

Olaplex Bond Intense Moisture Mask No.8 ma na celu naprawę suchych i zniszczonych ale. Oferując odżywczy & nawilżający zabieg w domu, maska ta ma wysoce skoncentrowaną formułę, która przywraca zdrowe włosy. Olaplex to rewolucja w kosmetyce do włosów i nieporównywalna z innymi produktami.

Jak używać maski do włosów Olaplex?

Wszystkie produkty Olaplex to osobne systemy. Nr 1 i Nr 2 są przeznaczone do użytku profesjonalnego. Nr 3 to maska do włosów, którą stosujesz przed myciem, Nr 4 to szampon, Nr 5 to odżywka, Olaplex Nr 6 to leave-in, a Nr 7 to olejek do włosów. Maska do włosów Olaplex to nr 8 z gamy kosmetyków do pielęgnacji włosów. Przed nałożeniem maski do włosów należy upewnić się, że włosy są czyste i osuszone ręcznikiem. Następnie możesz nałożyć maskę do włosów Olaplex palcami od środka włosów do końcówek. Po 10 minutach moczenia, możesz dokładnie spłukać maskę. Najlepsze efekty uzyskasz stosując maskę w połączeniu z szamponem nr 4 i odżywką nr 5.

Kiedy stosować maskę do włosów Olaplex?

Dzięki unikalnej formule Olaplex, produkty pomagają naprawić i wzmocnić Twoje włosy. Dzięki Olaplex Twoje włosy będą zdrowsze, bardziej błyszczące i mniej podatne na łamanie. Produkty są wegańskie, wolne od siarczanów i parabenów. Jeśli używasz Olaplex prawidłowo, twoje włosy są mniej prawdopodobne, aby wyschnąć i mieć mniej wypadania włosów. Maskę do włosów Olaplex możesz stosować po umyciu włosów produktem No4 en No5 z linii pielęgnacyjnej. No1 en No2 by Olaplex zaleca się stosowanie wyłącznie przez profesjonalnych fryzjerów. Dużą zaletą, którą uzyskuje się stosując Olaplex jest to, że nie trzeba tak często myć włosów: około raz w tygodniu.

Zalety maskiOlaplex No.8 Bond Intense Moisture Mask

  • Odbudowuje zniszczone i zdegradowane włosy
  • Chroni i wzmacnia strukturę włosów
  • Poprawia połysk i podatność na układanie
  • Odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów
  • Wolny od parabenów i siarczanów
  • Wegańskie & Cruelty free
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.