dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Olaplex No 1

Olaplex No 1 to wyjątkowy produkt opracowany w celu naprawy i wzmocnienia zniszczonych włosów. Uszkodzenia włosów, spowodowane np. farbowaniem, są minimalizowane przez Olaplex No 1. Produkt jest dodawany do składu chemicznego podczas farbowania i pomaga wzmocnić słabe obszary włosów podczas zabiegu. Olaplex No 1 zaleca się stosować jak profesjonalista. Poznaj naszą ofertę i ciesz się zdrowym pękiem włosów!

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Co to jest Olaplex No 1?

Olaplex No 1 zawiera składnik "Bond Multiplier". Pomaga on naprawić uszkodzone włosy i wzmocnić włókna włosów. Olaplex No1 stosuje się przed farbowaniem i cięciem włosów. Produkt nadaje się do wszystkich rodzajów włosów i jest wolny od siarczanów, parabenów i składników pochodzenia zwierzęcego. W rezultacie Twoje włosy nie staną się suche i będziesz mieć mniej wypadających włosów. Dzięki produktom do pielęgnacji włosów Olaplex nie musisz często myć włosów, średnio raz w tygodniu.

System Olaplex

Olaplex to linia do pielęgnacji włosów, w skład której wchodzą różne produkty. Każdy produkt przeznaczony jest do innej metody pielęgnacji. Olaplex nr 1 i nr 2 są nakładane przez fryzjera w trakcie i po farbowaniu włosów, aby zapobiec ich uszkodzeniu. Po zabiegu fryzjerskim doskonale sprawdza się No 3, który jest maską do włosów. Następnie można umyć włosy preparatem nr 4 i nr 5, czyli szamponem i odżywką. Olaplex nr 6,7,8 i 9 to produkty do stylizacji: leave-in, olejek do włosów, maska do włosów i serum do włosów. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie całej linii do pielęgnacji włosów.

Jak stosować Olaplex No 1?

Zaleca się, aby Olaplex No 1 był stosowany przez profesjonalistów. Wynika to z faktu, że produkt jest dodawany do składu chemicznego podczas zabiegu farbowania. Fryzjer wmasuje Olaplex No 1 na Twoje suche, nieumyte włosy, a następnie po 10 minutach moczenia spłucze produkt. Po tym zabiegu Twoje włosy zostaną pofarbowane i obcięte.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.