dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Olaplex No 3

Olaplex No 3 jest specjalnie stworzony do zabiegów domowych, utrzymując włosy w doskonałej kondycji pomiędzy zabiegami fryzjerskimi. Olaplex No 3 oferuje doskonałą pomoc w utrzymaniu włosów w najlepszej kondycji. Produkt ma postać maski do włosów, którą należy spłukać po namoczeniu. Olaplex No 3 może być stosowany samodzielnie, ale najlepsze rezultaty osiąga się w połączeniu z innymi produktami Olaplex z gamy. Odkryj naszą gamę i ciesz się silnymi i zdrowymi włosami.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena

Co to jest Olaplex No 3?

Olaplex No 3 to maska do włosów, która odbudowuje zerwane wiązania siarkowe we włosach, przywracając im pierwotną siłę. Produkt pomaga zapobiegać uszkodzeniom i łamaniu się włosów oraz nadaje im zdrowszy i bardziej błyszczący wygląd. Podobnie jak inne produkty Olaplex, produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i jest wolny od parabenów i siarczanów. Olaplex No 3, wraz ze wszystkimi innymi produktami marki, jest wegański.

Jak stosować Olaplex No 3?

Stosowanie Olaplex No 3 jest bardzo proste, ponieważ jest to maska do włosów. Przed nałożeniem produktu należy dobrze wyszczotkować włosy. Następnie można nałożyć obfitą ilość Hair Perfector na osuszone ręcznikiem włosy. Następnie pozwól produktowi wsiąknąć przez około 10 minut. Na koniec dokładnie spłucz Olaplex No 3 i możesz przystąpić do mycia włosów szamponem i odżywką, na przykład Olaplex No 4 en 5. Produkty Olaplex mogą być stosowane oddzielnie, ale najlepsze rezultaty osiąga się w połączeniu z produktami z linii Olaplex.

Do czego służą inne produkty Olaplex?

Olaplex posiada linię pielęgnacyjną z 10 produktami. Olaplex nr 1 i nr 2 są stosowane w zabiegach fryzjerskich, dlatego zaleca się, aby stosowali je profesjonaliści. Jednak Olaplex No 0 może być stosowany w domu. Olaplex nr 3 to maska do włosów, a nr 4 i nr 5 to szampon i odżywka z linii produktów. Z nr 6, 7, 8 i 9 można układać włosy, jest to leave-in, olejek do włosów, maska do włosów i serum do włosów.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.