dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Olaplex No 4

Olaplex No 4 to szampon, który naprawia, naprawia i nawilża bez obciążania włosów. Olaplex No 4 to jeden z produktów Olaplex o unikalnej formule, która eliminuje uszkodzenia i puszenie się włosów dla silnych, zdrowych i lśniących włosów. Szampon Bond Maintenance może być stosowany do wszystkich rodzajów włosów. Dzięki Olaplex No 4 możesz cieszyć się finezyjnymi rezultatami, jakie dają produkty. Poznaj naszą ofertę i wzmocnij swoją głowę o włosy.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Jak używać Olaplex No 4?

Olaplex No 4 to szampon, którego używasz jak każdego innego szamponu. Zwilżasz włosy, a następnie rozprowadzasz na nich niewielką ilość szamponu. Podczas wmasowywania możesz dodać dodatkową wodę, aby stworzyć więcej piany. Używając opuszków palców, masuj dobrze skórę głowy, aby ją oczyścić. Następnie dokładnie spłucz szampon. Następnie możesz umyć go po raz drugi, w ten sposób uzyskasz więcej piany i będziesz mogła oczyścić całą długość włosów aż po same końce. Na koniec spłucz to jeszcze raz, a będziesz miała dobrze umyte włosy, nadając im ładny połysk.

Cała gama produktów Olaplex

Chociaż produkty Olaplex mogą być stosowane oddzielnie, nadal zaleca się stosowanie wszystkich produktów z linii dla uzyskania najlepszych rezultatów. Dzieje się tak dlatego, że linia Olaplex składa się z wielu produktów, które wzajemnie się uzupełniają. Pierwsze w linii są Olaplex No 1 i No 2, które są produktami, które fryzjer może wykorzystać podczas zabiegu. Jeśli chcesz stosować je w domu, najlepiej zacząć od Olaplex No 0. Następnie można użyć Olaplex No 3, czyli maski do włosów. Po jej wchłonięciu i spłukaniu, można umyć włosy Olaplexem nr 4 i nr 5, czyli szamponem i odżywką. Na koniec można ułożyć włosy za pomocą Olaplexu nr 6,7,8 i 9: leave-in, olejku do włosów, maski do włosów i serum do włosów.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.