dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Szczotka do palców Olivia Garden

Włosy również zasługują na chwilę wellness raz na jakiś czas, dlatego powstała szczotka Olivia Garden - Fingerbrush. Szczotki odżywiają włosy, a także zapewniają doskonały efekt końcowy!

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena

Fingerbrush by Olivia Garden

Chciałabyś mieć lśniące i zdrowe włosy? Szczotka do włosów pomaga to osiągnąć. Szczotka rozprasza naturalne olejki ze skóry głowy przez włosy. Dzieje się tak dzięki mieszance włosia, którą zawiera szczotka. Szczotka jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych i rodzajów włosów.

Zalety szczotki do włosów Fingerbrush

Ta szczotka nadaje piękny połysk i zapewnia zdrowe włosy. Włosie składa się z mieszanki włosia świńskiego i nylonowego. Produkt ma zakrzywiony kształt i doskonale podąża za kształtem skóry głowy. Główka jest również elastyczna i częściowo z tego powodu bardzo przyjazna dla użytkownika. Nie na darmo te szczotki są ulubione przez wielu różnych konsumentów.

Różne szczotki do włosów Olivia Garden

Szczotka jest dostępna w różnych rozmiarach i zabawnych kolorach, takich jak różowa szczotka Olivia Garden. Szczotka jest dostępna w rozmiarze małym, średnim i dużym. To, który rozmiar jest odpowiedni dla Twoich włosów, zależy od ich rodzaju. Na przykład, czy masz cienkie i krótkie włosy? Wtedy odpowiednia będzie mała szczotka. Czy masz grube i długie włosy? W takim razie wybierz duży wariant. Istnieje również wariant "on the go", który możesz łatwo zabrać ze sobą w podróż lub do torebki.

Kup szczotkę Olivia Garden

Czy chciałabyś mieć jutro w swoim domu szczotkę do włosów Olivia Garden? W takim razie zamów na salontopper! Zamówisz przed 23:59 (od niedzieli do czwartku wieczorem) lub w piątek przed 22:00? Wtedy Twoje zamówienie zostanie dostarczone już jutro. Wraz z naszym partnerem PostNL, robimy wszystko, aby dotrzymać obiecanego czasu dostawy, jeśli produkt jest w magazynie. Jeśli Twoje zamówienie wynosi 35 € lub więcej, wyślemy je za darmo.

Życzymy miłych zakupów w Salontopper!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.