dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Trymer Panasonic

Szukasz profesjonalnego i niezawodnego trymera do użytku domowego? W takim razie trymer Panasonic jest właśnie tym, czego potrzebujesz! Ten trymer został specjalnie zaprojektowany do łatwego i wygodnego przycinania włosów. Postaw na profesjonalną jakość trymera Panasonic i odkryj możliwości dla siebie.

Sortowanie

Za stronę
Cena

Trymer profesjonalny Panasonic: jakość i precyzja

Trymer Panasonic Professional słynie z doskonałej jakości i precyzji. Dzieje się tak, ponieważ trymer ten jest wyposażony w wysokiej jakości ostrza ze stali nierdzewnej, które zapewniają doskonałą wydajność cięcia. Co więcej, trymer jest w stanie przycinać włosy o różnej długości dzięki regulowanym nasadkom grzebieniowym. Dzięki temu zawsze możesz ustawić pożądaną długość i stylizować włosy dokładnie tak, jak chcesz. Niezbędna jest odpowiednia konserwacja trymera. Dlatego też Panasonic dołącza szczoteczkę do czyszczenia i olej, aby utrzymać trymer w jak najlepszym stanie. W ten sposób rezultat pozostanie najlepszy, a higieniczna obsługa zmniejszy również ryzyko podrażnienia skóry przez trymer.

Bezprzewodowy trymer Panasonic

Jedną z największych zalet trymera Panasonic jest jego bezprzewodowość. Oznacza to, że nie musisz martwić się o przewód przeszkadzający podczas przycinania. Bez przewodu masz swobodę i zwinność, aby uzyskać dowolny kąt, co naprawdę korzystnie wpływa na wynik. Trymer można łatwo ładować za pomocą dołączonej stacji ładującej.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.