dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Pianka do golenia Proraso

Pianka do golenia Proraso to klasyczny faworyt wśród mężczyzn dążących do dokładnego golenia. Proraso to marka znana z wysokiej jakości produktów do golenia, a pianka do golenia Proraso to klasyczny faworyt wśród mężczyzn, którzy dążą do dokładnego golenia. Oczywiście, z przyjemnością wyjaśnimy Ci, dlaczego jest to tak popularny produkt na stronie Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Proraso
Hairtype
Uitgelicht
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Naturalne składniki Pianka do golenia Proraso

Pianka do golenia Proraso jest wzbogacona o naturalne składniki, takie jak olejek eukaliptusowy, mentol i kamfora. Składniki te zapewniają odświeżający i orzeźwiający efekt na skórze, pomagając ukoić i nawilżyć skórę podczas golenia. Ponadto pianka do golenia ma bogatą i kremową konsystencję, dzięki czemu łatwo się nakłada i pozwala na gładkie golenie. Możesz wybierać spośród różnych smakowitych zapachów, na przykład mamy również piankę do golenia Proraso o zapachu cytrusów!

Rodzaje pianki do golenia Proraso

Pianka do golenia Proraso jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, ale szczególnie dla mężczyzn o wrażliwej skórze. Naturalne składniki pomagają zmniejszyć podrażnienia i zaczerwienienia, a kremowa konsystencja zapewnia miękkie i gładkie golenie bez uszkodzenia skóry. W naszym asortymencie mamy wszystkie różne odmiany. Możesz więc znaleźć Azur Lime, Blue, Cypress & Vetyver, Green, Red, White i Wood and Spice w Salontopper. Mamy również ładne zestawy upominkowe, które można dać jako prezenty.

Korzyści z pianki do golenia Proraso

Jedną z największych zalet pianki do golenia Proraso jest to, że chroni skórę podczas golenia. Nawilża skórę i pozwala maszynce do golenia gładko przesuwać się po skórze. Dzięki temu zmniejsza ryzyko zacięć, podrażnień i stanów zapalnych. Ponadto pianka do golenia Proraso ma przyjemny zapach, zapewniający uczucie odświeżenia i podniesienia na duchu podczas golenia. Kolejną zaletą tej pianki do golenia jest to, że jest ona odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, w tym dla skóry wrażliwej. Naturalne składniki zawarte w piance do golenia pomagają ukoić i uspokoić skórę, dzięki czemu golenie jest mniej bolesne i niekomfortowe. Pomaga również zmniejszyć podrażnienia i zaczerwienienia, które mogą wystąpić po goleniu.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.