dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Pianka do golenia Proraso

Pianka do golenia Proraso to klasyczny faworyt wśród mężczyzn dążących do dokładnego golenia. Proraso to marka znana z wysokiej jakości produktów do golenia, a pianka do golenia Proraso to klasyczny faworyt wśród mężczyzn, którzy dążą do dokładnego golenia. Oczywiście, z przyjemnością wyjaśnimy Ci, dlaczego jest to tak popularny produkt na stronie Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Proraso
Uitgelicht
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Cena

Naturalne składniki Pianka do golenia Proraso

Pianka do golenia Proraso jest wzbogacona o naturalne składniki, takie jak olejek eukaliptusowy, mentol i kamfora. Składniki te zapewniają odświeżający i orzeźwiający efekt na skórze, pomagając ukoić i nawilżyć skórę podczas golenia. Ponadto pianka do golenia ma bogatą i kremową konsystencję, dzięki czemu łatwo się nakłada i pozwala na gładkie golenie. Możesz wybierać spośród różnych smakowitych zapachów, na przykład mamy również piankę do golenia Proraso o zapachu cytrusów!

Rodzaje pianki do golenia Proraso

Pianka do golenia Proraso jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, ale szczególnie dla mężczyzn o wrażliwej skórze. Naturalne składniki pomagają zmniejszyć podrażnienia i zaczerwienienia, a kremowa konsystencja zapewnia miękkie i gładkie golenie bez uszkodzenia skóry. W naszym asortymencie mamy wszystkie różne odmiany. Możesz więc znaleźć Azur Lime, Blue, Cypress & Vetyver, Green, Red, White i Wood and Spice w Salontopper. Mamy również ładne zestawy upominkowe, które można dać jako prezenty.

Korzyści z pianki do golenia Proraso

Jedną z największych zalet pianki do golenia Proraso jest to, że chroni skórę podczas golenia. Nawilża skórę i pozwala maszynce do golenia gładko przesuwać się po skórze. Dzięki temu zmniejsza ryzyko zacięć, podrażnień i stanów zapalnych. Ponadto pianka do golenia Proraso ma przyjemny zapach, zapewniający uczucie odświeżenia i podniesienia na duchu podczas golenia. Kolejną zaletą tej pianki do golenia jest to, że jest ona odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, w tym dla skóry wrażliwej. Naturalne składniki zawarte w piance do golenia pomagają ukoić i uspokoić skórę, dzięki czemu golenie jest mniej bolesne i niekomfortowe. Pomaga również zmniejszyć podrażnienia i zaczerwienienia, które mogą wystąpić po goleniu.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.