dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Stylizacja Redken

Produkty do stylizacji Redken są ulubieńcami wielu osób. Redken Styling oferuje wiele produktów, takich jak lakier do włosów, glinka, pasta, suchy szampon i wiele innych. Szeroka gama produktów Redken Styling zapewnia odpowiednią stylizację włosów. Jesienią 2022 r. pakiety te zostały zaktualizowane, ale oczywiście ze znanymi formułami! Wyjaśnimy produkty i sposób ich użycia bardziej szczegółowo na dole strony!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Produkty Redken Styling

Produkty do stylizacji Redken są ulubionymi produktami wielu osób i cieszą się popularnością wśród klientów Salontotal.pl. Istnieje wiele różnych produktów do stylizacji od Redken, a wiele z nich jest ulubionymi od lat. Teraz sama gama produktów do stylizacji przeszła metamorfozę w 2022 roku. Twój ulubiony produkt do stylizacji Redken ma teraz nowy wygląd, ale oczywiście ze znaną formułą. Nie musisz więc przegapić swojego zaufanego produktu do stylizacji! Produkty do stylizacji są podzielone przez Redken na cztery rodzaje produktów i posortowane według zastosowania produktu. Te cztery rodziny to Lakiery do włosów, Objętość, Tekstura i Stylizacja na gorąco, poniżej wyjaśniamy te kategorie bardziej szczegółowo!

Spraye do włosów

Lakiery wykończeniowe Redken należą do rodziny lakierów do włosów. Podobnie jak inne lakiery do włosów, mają one na celu utrwalenie fryzury, zapewniając długie utrwalenie i kontrolę nad włosami. Można je rozpoznać po ciemnych odcieniach i czarnych refleksach. Im wyższa liczba na lakierze do włosów, tym mocniejsze utrwalenie produktu.

Redken Hairsprays Family

Objętość

Istnieją różne sposoby na uzyskanie większej objętości włosów i można w tym celu uzyskać wiele różnych produktów. W Redken te produkty zwiększające objętość można teraz znaleźć w zielonych opakowaniach, więc od razu wiadomo, że są to produkty zwiększające objętość. Oczywiście to, który z tych produktów najlepiej pasuje do Twoich włosów, zależy od tego, czego potrzebujesz. Poniżej wyjaśniamy, które produkty są dostępne i co robią dla Ciebie.

Redken Volume Family

Root Lifter

Ten produkt to elastyczny spray, który można nakładać bezpośrednio u nasady włosów, aby nadać im dodatkową objętość. Jak sama nazwa wskazuje, Root Lifter zapewnia większą objętość od nasady, dzięki czemu włosy wyglądają na pełniejsze. Root Lifter spray jest zamiennikiem Redken 10 Guts.

Root Tease

Ten spray wykończeniowy dodaje włosom objętości od nasady. Nakładając produkt na włosy zaczesane do tyłu, zapewniasz, że zyskują i utrzymują objętość od nasady. Root Tease jest zamiennikiem Redken Quick Tease 15 i ma matowe wykończenie.

Zwiększenie objętości

Żel w sprayu nadający objętość? Tak! Volume Boost zapewnia trwałą objętość i miękkość od nasady. Volume Boos spraygel zastępuje Redken 06 Rootful.

Dotykowa tekstura

Szukasz objętości, ale także ochrony przed wysoką temperaturą? W takim razie wybierz Touchable Texture. Ta pianka nadaje włosom długotrwały połysk, teksturę, objętość, a także ochronę przed wysoką temperaturą. Touchable Texture mousse zastępuje Redken 05 Touch Control.

Redken Volume producten

Tekstura

W przypadku krótkich włosów można używać różnych produktów, takich jak żel, pasta i puder. Ale jakiego produktu użyć do jakiej stylizacji i jakiego produktu potrzebujesz. Różne produkty do stylizacji są teraz podsumowane w rodzinie Texture i można je rozpoznać po opakowaniu w kolorze niebieskim (lub z niebieskimi akcentami).

Redken Texture Familiy

Wosk w sprayu

Aby uzyskać zmierzwiony i matowy wygląd, dostępny jest wosk w sprayu Redken. Produkt ten daje niewidoczny efekt, jednocześnie nadając włosom teksturę. Miękkie, matowe wykończenie nadaje włosom zmierzwiony wygląd, jednocześnie lekko je utrwalając. Spray Wax zastępuje Redken Wax Blast 10.

Spray plażowy

Chcesz uzyskać nonszalancki, plażowy wygląd, jakbyś przyszła prosto z plaży? W takim razie Beach Spray firmy Redken jest dla Ciebie. Spray zawiera składniki teksturyzujące, które dodają włosom objętości. Włosy pozostają w ruchu i mają zmierzwioną, falistą teksturę.

Giętka pasta

Pliable Paste to produkt do stylizacji o naturalnym wyglądzie i elastycznym utrwaleniu. Nadaje włosom jędrność, aby zachować ich kształt, ale nadal można je stylizować przez cały dzień, jeśli chcesz. **ONBEKEND** jest zamiennikiem Redken Rewind 06.

Pasta teksturyzująca

Najpopularniejszym produktem Redken Styling jest Texture Paste. Ta pasta ma średnie utrwalenie i można ją ugniatać we włosach, aby stylizować włosy tak, jak chcesz. Nadaje teksturę, teksturyzuje i zapewnia długotrwałe utrwalenie. Redken Texture Paste zastępuje Redken Rough Paste 12.

Max Sculpting Gel

Aby uzyskać mocne utrwalenie i lśniący efekt końcowy, użyj Max Sculpting Gel. Ten żel zapewnia długotrwałe utrwalenie i pamięć kształtu, dzięki czemu fryzura zachowuje swój kształt przez cały dzień. Redken Max Sculpting Gel zastępuje Redken Hardwear 16.

Matte Clay

Glinka teksturyzująca zapewnia mocne utrwalenie i długotrwały kształt fryzury. Ponieważ jest odporna na wilgoć, pozwala zachować kontrolę i kształt włosów w każdych okolicznościach. Dzięki niej możesz stworzyć swój własny styl. Redken Matte Clay jest zamiennikiem glinki Redken Rough Clay 20.

Powder Grip

Do stylizacji objętości i matowego wykończenia odpowiednim produktem jest puder zwiększający objętość. Nałóż Redken Powder Grip na suche włosy, aby uzyskać objętość od nasady. Powder Grip zastępuje Redken Powder Grip 03.

Redken Texture producten

Stylizacja termiczna

Stylizacja włosów za pomocą narzędzia termicznego jest oczywiście bardzo przyjemna i nadaje włosom ładny kształt, ale niestety nie jest pozbawiona niebezpieczeństw. Na szczęście istnieje rodzina Redken Heat Styling Family z 3 produktami, które pomagają chronić włosy przed wysoką temperaturą. Można je rozpoznać po różowym opakowaniu. Thermal Spray nadaje się do stosowania z prostownicą lub lokówką, a Quick i Big Blowout służą do ochrony i stylizacji za pomocą suszarki do włosów!

Redken Heat Styling

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.