dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Stylizacja Redken

Produkty do stylizacji firmy Redken są dla wielu osób wielkimi faworytami. Redken Styling posiada wiele produktów, takich jak lakier do włosów, glinka, pasta, suchy szampon i wiele innych. Szeroki asortyment produktów Redken Styling zapewnia możliwość odpowiedniej stylizacji włosów. Jesienią 2022 roku, te pakiety zostały zaktualizowane, ale oczywiście ze znanymi formułami! Na dole strony wyjaśniamy bardziej szczegółowo produkty i sposób ich użycia!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Produkty Redken Styling

Redken Styling to ulubione przez wielu i popularne wśród klientów Salontotal.pl produkty. Istnieje wiele różnych produktów do stylizacji od Redken, a wiele z nich jest ulubionymi od lat. Teraz sama gama produktów do stylizacji przeszła metamorfozę w 2022 roku. Twój ulubiony produkt Redken Styling jest teraz w nowej odsłonie, ale oczywiście ze znaną formułą. Nie musisz więc tęsknić za swoim zaufanym produktem do stylizacji! Produkty do stylizacji zostały podzielone przez Redken na cztery rodzaje produktów i posegregowane według zastosowania produktu. Te cztery rodziny to Hairsprays, Volume, Texture i Heat Styling, poniżej wyjaśniamy te kategorie bardziej szczegółowo!

Spraye do włosów

Lakiery Redken Finishing Sprays należą do rodziny lakierów do włosów, które , podobnie jak inne lakiery, mają na celu utrwalenie fryzury, zapewniając jej długie utrwalenie i kontrolę nad włosami. Można je rozpoznać po ciemnych odcieniach i czarnych pasemkach. Im wyższy numer na lakierze, tym mocniejsze utrwalenie.

Redken Hairsprays Family

Objętość

Istnieje wiele sposobów na zwiększenie objętości włosów, a w tym celu możesz sięgnąć po różne produkty. W Redken, produkty zwiększające objętość włosów można znaleźć w zielonych opakowaniach, więc od razu wiadomo, że są to produkty zwiększające objętość. Oczywiście to, który z tych produktów najlepiej pasuje do Twoich włosów, zależy od tego, czego potrzebujesz. Poniżej wyjaśniamy, jakie są to produkty i co one dla Ciebie robią.

Redken Volume Family

Root Lifter

Ten produkt to elastyczny spray, który możesz zastosować bezpośrednio u nasady włosów, aby nadać im dodatkową objętość. Jak sama nazwa wskazuje, Root Lifter nadaje większą objętość od nasady, dzięki czemu włosy wyglądają i czują się pełniejsze. Na stronie Root Lifter spray znajduje się zamiennik Redken 10 Guts.

Root Tease

Ten spray wykończeniowy dodaje włosom objętości od nasady. Nakładając produkt na włosy zaczesane do tyłu, zapewniasz, że zyskują one i utrzymują objętość od nasady. Root Tease jest zamiennikiem Redken Quick Tease 15 i ma matowe wykończenie.

Zwiększenie objętości

Żel w sprayu, który nadaje objętość? Tak!!! Volume Boost zapewnia trwałą objętość i miękkość od nasady. Model Volume Boos spraygel zastępuje Redken 06 Rootful.

Dotykalna tekstura

Szukasz objętości, ale także ochrony przed wysoką temperaturą? W takim razie wybierz Touchable Texture. Ta pianka nadaje włosom długotrwały połysk, teksturę, objętość, a także ochronę przed wysoką temperaturą. Model Touchable Texture mousse zastępuje Redken 05 Touch Control.

Texture

Do krótkich włosów możesz używać różnych produktów, takich jak żel, pasta czy puder. Ale którego produktu użyć do jakiej stylizacji i którego produktu potrzebujesz. Różne produkty do stylizacji są teraz podsumowane w rodzinie Texture i można je rozpoznać po opakowaniach w kolorze niebieskim (lub z niebieskimi akcentami).

Redken Texture Familiy

Wosk w sprayu

Dla uzyskania efektu zmierzwionej i matowej fryzury, dostępny jest Redken Spray Wax. Produkt ten daje niewidoczny efekt, a jednocześnie dodaje włosom tekstury. Miękkie, matowe wykończenie nadaje włosom zmierzwiony wygląd, jednocześnie lekko je utrwalając. Na stronie Spray Wax zastępuje Redken Wax Blast 10.

Spray plażowy

Chcesz uzyskać nonszalancki, plażowy wygląd, jakbyś przyszła prosto z plaży? Beach Spray firmy Redken jest dla Ciebie. Spray zawiera składniki teksturyzujące, które dodają włosom ciała. Włosy pozostają w ruchu i mają zmierzwioną, falującą teksturę.

Pasta Pliable

Pliable Paste to produkt do stylizacji o naturalnym wyglądzie i elastycznym utrwaleniu. Nadaje włosom jędrność, aby utrzymać je w formie, ale można je nadal stylizować przez cały dzień, jeśli się chce. **ONBEKEND** jest zamiennikiem dla Redken Rewind 06.

Pasta teksturująca

Najpopularniejszym produktem firmy Redken Styling jest pasta Texture Paste. Pasta ta ma średnie utrwalenie i ugniatasz ją we włosach, niejako układając włosy tak, jak chcesz. Nadaje teksturę, teksturuje i zapewnia długotrwałe utrwalenie. Na stronie Redken Texture Paste zastępuje Redken Rough Paste 12.

Żel rzeźbiący Max

Aby uzyskać mocny chwyt i błyszczący efekt końcowy, użyj żelu Max Sculpting Gel. Ten żel ma długotrwałe utrwalenie i pamięć kształtu, aby utrzymać fryzurę w formie przez cały dzień. Redken Max Sculpting Gel zastępuje Redken Hardwear 16.

Glinka matowa

Glinka teksturyzująca ma silne właściwości utrwalające, dzięki czemu nadaje włosom długotrwały kształt. Ponieważ jest odporna na wilgoć, możesz utrzymać włosy pod kontrolą i nadać im kształt w każdych okolicznościach. Dzięki tej glince możesz stworzyć swój własny styl. Na stronie Redken Matte Clay znajduje się zamiennik Redken Rough Clay 20.

Pudrowy chwyt (Powder Grip)

Dla stylizacji objętości i matowego wykończenia odpowiednim produktem jest puder objętościowy. Nałóż Redken Powder Grip na suche włosy, aby uzyskać objętość od nasady. Na stronie Powder Grip zastępuje Redken Powder Grip 03.

Stylizacja na ciepło

Stylizacja włosów za pomocą narzędzia termicznego jest oczywiście bardzo przyjemna i uzyskujemy ładny kształt włosów, ale niestety nie jest to pozbawione niebezpieczeństwa. Na szczęście istnieje rodzina Redken Heat Styling Family z 3 produktami, które pomagają chronić włosy przed wysoką temperaturą. Te termoochronne produkty rozpoznasz po różowym opakowaniu. Spray termiczny nadaje się do stosowania z prostownicą lub lokówką, a Quick i Big Blowout służą do ochrony i stylizacji z użyciem suszarki!

Redken Heat Styling

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.