dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Farba do brwi Refectocil

Farba do brwi Refectocil to znana marka zarówno do koloryzacji brwi jak i rzęs. Barwnik jest idealny do nadania brwiom i rzęsom intensywniejszego koloru, dokładnie takiego, jaki sobie wymarzysz. Farba Refectocil Eyebrow Paint nadaje również włoskom pełniejszy wygląd. Farba do brwi Refectocil jest używana w różnych salonach kosmetycznych, jest również idealna do użytku domowego. Odkryj koloryzację brwi i rzęs na Salontotal.pl i ciesz się pięknym wyglądem włosków.

 

Sortowanie

Za stronę
RefectoCil
Uitgelicht
Cena

Stosowanie farby do brwi Refectocil

Zanim zaczniesz stosować farbę do brwi Refectocil, ważne jest, aby wybrać odpowiedni kolor. Możesz oprzeć swój wybór na własnym kolorze włosów i naturalnym kolorze brwi. Ponadto mądrze jest przetestować barwnik pod kątem reakcji alergicznej. Na przykład, możesz nałożyć niewielką ilość na wewnętrzną stronę łokcia. Jeśli w ciągu 24 godzin nie wystąpi podrażnienie, możesz bez problemu używać farby. Przygotuj farbę zgodnie z informacją na opakowaniu i oczyść brwi. Następnie nałóż farbę i pozostaw ją na 5 do 10 minut. Usuń farbę za pomocą wilgotnego wacika od wewnątrz na zewnątrz.

Jak działa Refectocil

Refectocil zawiera barwnik, który reaguje z białkami znajdującymi się we włoskach brwi i rzęs. W ten sposób powstaje półtrwały kolor, który utrzymuje się przez około 4 do 6 tygodni. Barwnik pije w głąb trzonu włosa i nadaje włoskom bardziej intensywny kolor. W rezultacie brwi i rzęsy wyglądają na pełniejsze, piękniejsze i dłużej zachowują kolor.

 

Zalety Refectocil farby do brwi

Refectocil zapewnia intensywny kolor brwi i rzęs. Ponadto dzięki produktowi masz długotrwałe rezultaty: utrzymuje się on na skórze od 4 do 6 tygodni. Co więcej, farba do brwi i rzęs jest łatwa i bezpieczna w użyciu. Rzeczywiście, nie powoduje podrażnień w domu ani w oczach.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.