dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Reuzel Pomade

Reuzel Pomade można znaleźć w wielu barbershopach. Te popularne produkty do stylizacji pochodzą z Holandii i zostały opracowane przez i dla profesjonalnych salonów fryzjerskich. Pomada Reuzel jest tak popularna ze względu na dopasowanie marki i oczywiście jakość produktów. Produkty są w długim okresie nie tylko dla błyszczącego quiffu, ale również dostępne w wersji matowej. Znajdź więc pasującą pomadę do swojej fryzury!


Pomada do włosów Reuzel

Oryginalna pomada do włosów Reuzel służyła oczywiście do tworzenia fryzur typu sleekback. Błyszczący i tłusty krem, aby ściśle uformować włosy i nadać im lśniący wygląd. W dzisiejszych czasach nie jest to już jedyne zastosowanie pomady. Masz również matowe pomady te dni dla innego stylu, ale z tej samej mocy pomady.

Pomada błyszcząca

Zasadniczo, pomady zostały opracowane, aby utrzymać włosy w kształcie, efektem ubocznym pomad na bazie oleju było to, że dał silny połysk na włosy. W dzisiejszych czasach, olej nie jest koniecznie potrzebny w pomadzie, ale nadal masz błyszczącą pomadę, ponieważ jest to część stylu, który można stworzyć za pomocą pomady. Przykładem mocno błyszczącej pomady jest Reuzel High Sheen.

Matowe wykończenie

Nie chcesz błyszczącego efektu pomady, ale nadal chcesz mieć mocne utrwalenie? W takim razie mamy Extreme Hold Matte Pomade. Używasz jej tak samo jak każdej innej pomady, ale nie ma ona silnego połysku. Dzięki tej matowej pomadzie możesz również uzyskać efekt zmierzwionej fryzury.

Pomada na bazie wody

Częstym problemem z pomadami jest to, że trudno je zmyć z włosów. Rozwiązaniem tego problemu są pomady na bazie wody. Ponieważ nie zawierają one już oleju, który jest zwykle powszechny, łatwiej zmywają się z włosów.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.