dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Revlon Nutri Color Creme

Revlon Nutri Color Creme to specjalnie zaprojektowany produkt do koloryzacji, odżywiania i nabłyszczania włosów. Jest to kuracja typu leave-in dostępna w różnych odcieniach, pozwalająca na zmianę koloru włosów przy jednoczesnym ich odżywieniu. Ponadto Revlon Nutri Color Creme chroni Twoje włosy. Dzięki odżywczym składnikom zawartym w Revlon Nutri Color Creme pielęgnujesz i nawilżasz swoje włosy.

 

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena

Używanie Revlon Nutri Color Creme

Revlon Nutri Color Creme jest bardzo łatwy w użyciu. Przede wszystkim należy umyć włosy i osuszyć je ręcznikiem. Ważne jest, aby włosy były wilgotne, ale nie za bardzo. Następnie nałóż Revlon Nutri Colour Creme na włosy od nasady aż po same końce. Upewnij się, że całe włosy są pokryte produktem. Produkt powinien działać przez co najmniej 3 minuty. Dla bardziej intensywnego koloru i pielęgnacji możesz wydłużyć czas moczenia do 15 minut. Po namoczeniu, możesz spłukać produkt ciepłą wodą. Rób to do momentu, aż woda będzie czysta. Następnie możesz ułożyć włosy jak zwykle i cieszyć się blaskiem i kolorem, jaki nadaje Revlon Nutri Color Creme.

Dostępne kolory

Kolory produktu wyrażone są w liczbach. Liczby reprezentują różne kolory i odcienie. Na przykład, Revlon Nutri Color Creme jest dostępny w wersji 1002 White Platinum. Jest to chłodny, platynowy kolor blond. 411 Brown to bogaty czekoladowy brąz, a 600 Fire Red to żywy, jaskrawy odcień czerwieni. Dla każdego koloru włosów i odcienia dostępna jest opcja.

Zalety Revlon Nutri Color Creme

Revlon Nutri Color Creme ma kilka korzyści. Produkt jest szczególnie dobrym wyborem, jeśli chcesz farbować włosy, ponieważ jest tak łatwy w użyciu i może być nawet używany w domu. Ponadto produkt jest kuracją typu leave-in, która nie niszczy włosów, a zamiast tego odżywia je i nawilża. Co więcej, kolor utrzymuje się przez długi czas i stopniowo blaknie, więc nie doświadczysz nagłych zmian koloru. Produkt jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.