dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Schwarzkopf Igora

Produkty Schwarzkopf Igora pozwalają na stworzenie najpiękniejszych kolorów włosów. Powstało kilka linii, od farb trwałych po półtrwałe. Szeroka gama kolorów sprawia, że zawsze znajdzie się idealny kolor dla każdego. Zamów swoje ulubione Schwarzkopf Igora na Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Koloryzacja włosów

Chcesz używać najlepszej farby do włosów? W takim razie Schwarzkopf Igora jest tym, czego potrzebujesz. Farba ta dostępna jest w odmianach trwałych i półtrwałych. Schwarzkopf Igora posiada szeroką gamę różnych kolorów podzielonych na różne linie. Wybierz linię i kolor, który najbardziej Ci odpowiada, co pozwoli Ci stworzyć najpiękniejsze kolory włosów. Schwarzkopf Igora charakteryzuje się dobrym pokryciem siwizny, piękną intensywnością koloru oraz zmniejsza ryzyko łamania się włosów.

Różne rodzaje koloryzacji Schwarzkopf Igora

  • Royal: Stwórz najpiękniejsze efekty kolorystyczne dzięki farbom permanentnym z gamy Royal. Ciesz się długotrwałym utrzymaniem koloru.
  • Royal Absolutes: Odpowiednie dla bardziej dojrzałych włosów. Chcesz w 100% pokryć siwe włosy? W takim razie linia Royal Absolutes jest tym, czego potrzebujesz.
  • Color10: Ta koloryzacja wymaga jedynie 10 minut dla uzyskania ładnego rezultatu. Color10 używasz u nasady włosów.
  • Royal Highlifts: Dla włosów blond. Tworzysz najfajniejsze kolory włosów.
  • Royal Silverwhites: Neutralizuje Twój naturalny szary kolor włosów.
  • Royal Fashion Lights: Do rozjaśniania włosów. Włosy zyskują piękny połysk.
  • Vario Blond: Użyj Vario Blond, aby rozjaśnić swoje włosy. Odpowiedni dla włosów blond.
  • Expert Mousse: Użyj półtrwałych kolorów Expert Mousse, aby odświeżyć kolor włosów.

Produkty Schwarzkopf Professional

Oprócz Schwarzkopf Igora, marka posiada również kilka innych produktów. Szukasz dobrego suchego szamponu, maski koloryzującej, ochrony termicznej, pianki lub innego produktu do włosów? W takim razie Schwarzkopf Professional jest tym, czego potrzebujesz! Wszystko to kupisz na stronie Salontotal.pl.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.