dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

OSiS Hold

Produkty OSiS Hold nadają włosom większą trwałość. Chcesz cieszyć się pięknym wyglądem swoich włosów przez cały dzień? W takim razie produkty z serii OSiS Hold są tym, czego potrzebujesz! Wykończeniowe spraye do włosów dostępne są w wersjach od średnio utrwalonej do bardzo mocno utrwalonej. Kup swój ulubiony produkt na Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Produkty OSiS Hold

Produkty OSiS Hold zarówno utrwalają włosy, jak i chronią je przed działaniem ciepła narzędzi termicznych do 230°C. Rozpyl produkt na włosy i ciesz się pięknym wyglądem włosów przez cały dzień. Zapewnij swojej fryzurze trwałość, której potrzebuje, dzięki produktom z gamy OSiS Hold!

  • Elastic chroni Twoją fryzurę przed wilgocią, włosy pozostają podatne na układanie, a produkt łatwo się rozczesuje. Średnie utrwalenie pozwala cieszyć się pięknym wyglądem włosów przez cały dzień!
  • Freeze to spray wykończeniowy o mocnym utrwaleniu. Włosy są chronione przed wilgocią, zapobiega się ich puszeniu, a fryzura pozostaje piękna przez cały dzień!
  • Freeze Pump to spray wykończeniowy do włosów kręconych i falowanych. Mocne utrwalenie sprawia, że włosy są pięknie zdefiniowane i upięte.
  • Session ma wyjątkowo mocne utrwalenie. Włosy są chronione przed wilgocią i łatwo się rozczesują. Twój wygląd włosów jest odporny na wiatr!

Linie produktów

Linia OSiS Hold jest jedną z linii produktów Schwarzkopf Professional OSiS. Szukasz na przykład dobrego suchego szamponu lub produktu, który nada Twoim włosom piękny połysk? W takim razie wypróbuj również produkty z pozostałych linii produktowych.

Texture: Dla większej tekstury i przyczepności.
2ND Day: Dla odświeżenia pomiędzy myciami.
Smooth & Shine: Dla pięknego połysku.
Curls & Waves: Dla włosów falowanych i kręconych.
Volume & Body: Dla większej objętości i ciała.

Opakowanie

OSiS Hold ma nowe opakowanie. Poziom utrwalenia jest oznaczony z przodu symbolem "+". Oznacza to: + lekkie utrwalenie, ++ średnie utrwalenie, +++ mocne utrwalenie, ++++ bardzo mocne utrwalenie. Na opakowaniu znajdują się przydatne informacje dotyczące użytkowania oraz kod QR. Zeskanuj kod, aby uzyskać więcej informacji. Nowe opakowania produktów OSiS Hold nadają się w całości do recyklingu, a produkty są bardziej ekologiczne i czyste.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.