dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

OSiS Hold

Produkty OSiS Hold nadają włosom większą trwałość. Chcesz cieszyć się pięknym wyglądem swoich włosów przez cały dzień? W takim razie produkty z serii OSiS Hold są tym, czego potrzebujesz! Wykończeniowe spraye do włosów dostępne są w wersjach od średnio utrwalonej do bardzo mocno utrwalonej. Kup swój ulubiony produkt na Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena

Produkty OSiS Hold

Produkty OSiS Hold zarówno utrwalają włosy, jak i chronią je przed działaniem ciepła narzędzi termicznych do 230°C. Rozpyl produkt na włosy i ciesz się pięknym wyglądem włosów przez cały dzień. Zapewnij swojej fryzurze trwałość, której potrzebuje, dzięki produktom z gamy OSiS Hold!

  • Elastic chroni Twoją fryzurę przed wilgocią, włosy pozostają podatne na układanie, a produkt łatwo się rozczesuje. Średnie utrwalenie pozwala cieszyć się pięknym wyglądem włosów przez cały dzień!
  • Freeze to spray wykończeniowy o mocnym utrwaleniu. Włosy są chronione przed wilgocią, zapobiega się ich puszeniu, a fryzura pozostaje piękna przez cały dzień!
  • Freeze Pump to spray wykończeniowy do włosów kręconych i falowanych. Mocne utrwalenie sprawia, że włosy są pięknie zdefiniowane i upięte.
  • Session ma wyjątkowo mocne utrwalenie. Włosy są chronione przed wilgocią i łatwo się rozczesują. Twój wygląd włosów jest odporny na wiatr!

Linie produktów

Linia OSiS Hold jest jedną z linii produktów Schwarzkopf Professional OSiS. Szukasz na przykład dobrego suchego szamponu lub produktu, który nada Twoim włosom piękny połysk? W takim razie wypróbuj również produkty z pozostałych linii produktowych.

Texture: Dla większej tekstury i przyczepności.
2ND Day: Dla odświeżenia pomiędzy myciami.
Smooth & Shine: Dla pięknego połysku.
Curls & Waves: Dla włosów falowanych i kręconych.
Volume & Body: Dla większej objętości i ciała.

Opakowanie

OSiS Hold ma nowe opakowanie. Poziom utrwalenia jest oznaczony z przodu symbolem "+". Oznacza to: + lekkie utrwalenie, ++ średnie utrwalenie, +++ mocne utrwalenie, ++++ bardzo mocne utrwalenie. Na opakowaniu znajdują się przydatne informacje dotyczące użytkowania oraz kod QR. Zeskanuj kod, aby uzyskać więcej informacji. Nowe opakowania produktów OSiS Hold nadają się w całości do recyklingu, a produkty są bardziej ekologiczne i czyste.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.