dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

OSiS Smooth & Shine

Produkty OSiS Smooth & Shine sprawiają, że każde włosy nabierają blasku! Dzięki tym produktom możesz być pewna, że Twoje włosy będą miały piękny połysk i zmniejszą puszenie się. Stwórz promienną fryzurę, która pasuje do Ciebie z Twoim ulubionym produktem OSiS Smooth & Shine. Kup wszystkie produkty na Salontotal.pl.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Sk?adniki
Kategoria
Cena

Produkty OSiS Smooth & Shine

Zredukuj puszenie się włosów i nadaj swojej fryzurze piękny połysk z OSiS Smooth & Shine!

  • Flatliner to ochrona przed wysoką temperaturą do 230°C. Spray ma lekkie utrwalenie, które nie daje uczucia lepkości. Redukuje puszenie się włosów, pozostawia je gładkie i chroni fryzurę przed wilgocią.
  • The Super Shield nadaje włosom piękny połysk, redukuje puszenie się, chroni włosy przed ciepłem z narzędzi termicznych i działa antybakteryjnie.
  • Model Glow to serum do włosów. Nadaje włosom piękny połysk dzięki odżywczym składnikom aktywnym. Dzięki zastosowaniu tego serum do włosów, puszące się włosy zostają zredukowane i zyskują odpowiednią pielęgnację.
  • Sparkler to spray nabłyszczający bez silikonów. Chcesz nadać swojemu wyglądowi włosów ładny połysk, ujarzmić puszące się włosy i poprawić ich rozczesywalność? W takim razie Sparkler jest tym, czego potrzebujesz!

Linie produktów

Produkty Schwarzkopf Professional OSiS zostały odświeżone. Powstały różne linie produktów, a niektóre formuły zostały zaktualizowane. Oprócz OSiS Smooth & Shine, istnieje również kilka innych linii produktów OSiS.

Volume & Body: Tworzy więcej objętości i ciała.
Curls & Waves: Odpowiedni dla włosów kręconych i falowanych.
Tekstura: Nadaje włosom więcej tekstury.
Trwałość: Nadaje włosom trwałość.
2ND Day: Odświeża pomiędzy myciami włosów.

Opakowanie

Odświeżone produkty z gamy OSiS Smooth & Shine posiadają teraz kod QR. Każdy produkt posiada unikalny kod, którego zeskanowanie telefonem pozwoli uzyskać więcej informacji o produkcie, takich jak jego działanie i składniki. Ponadto, poziom Hold jest oznaczony z przodu symbolem "+". Oznacza to: + light hold, ++ medium hold, +++ strong hold, ++++ extra strong hold. Nowe opakowania nadają się również w całości do recyklingu. Gama OSiS Smooth & Shine jest bardziej ekologiczna i czystsza!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.