dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

OSiS Texture

Produkty OSiS Texture nadają włosom większą przyczepność i teksturę. Twórz najpiękniejsze fryzury łatwo i szybko. Potrzebujesz produktu teksturyzującego o lekkim, średnim, mocnym lub bardzo mocnym utrwaleniu? Ta gama produktów ma wszystko. Wybierz produkt, który spełnia Twoje potrzeby i stwórz swoją wymarzoną fryzurę!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Produkty OSiS Texture

Produkty OSiS Texture dodają włosom tekstury i przyczepności. Możesz z łatwością stworzyć najpiękniejsze fryzury! Linia ta składa się z 9 produktów o lekkim do bardzo mocnego utrwalenia. Jednym z moich ulubionych produktów z tej linii jest OSiS Texture Dust It. Nadaje on włosom większą objętość od nasady i na długościach. Puder ten ma matowe wykończenie i mocne utrwalenie. W ofercie pojawił się również nowy produkt, Velvet.

  • OSiS Texture Velvet to nowy produkt w linii OSiS Texture. Ten lekki spray z efektem wosku jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów. Po użyciu nie ma uczucia lepkości i włosy nie są obciążone. Stwórz fryzurę, która Ci odpowiada i ciesz się pięknym blaskiem!

Jesteś ciekawa innych produktów z tej serii? Możesz je wszystkie kupić na stronie Salontotal.pl!

Różne linie produktów

Oprócz linii OSiS Texture, marka ta posiada również kilka innych linii produktów. Czy chcesz nadać swoim włosom teksturę, ale także nadać im połysk lub odświeżyć je pomiędzy myciami? W takim razie wypróbuj również inne linie produktów OSiS. Kup je wszystkie na Salontotal.pl!

Trwałość: Nadaje włosom trwałość.
Loki i fale: Dla włosów kręconych i falowanych.
Volume & Body: Dla włosów, którym przydałoby się więcej objętości i ciała.
Smooth & Shine: Produkty, które ujarzmiają puszące się włosy i nadają im piękny połysk.
2ND Day: Odświeżenie pomiędzy myciami.

Przeprojektowane opakowania

Odświeżone opakowania OSiS Texture zawierają przydatne informacje na temat użytkowania. Zeskanuj kod QR z tyłu opakowania, aby dowiedzieć się, jakie są składniki i jak działa produkt. Na przedniej stronie produktu znajduje się informacja o poziomie utrwalenia. Jest on oznaczony symbolem "+". Oznacza to: + lekki chwyt, ++ średni chwyt, +++ mocny chwyt, ++++ bardzo mocny chwyt.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.