dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

OSiS Volume & Body

Produkty OSiS Volume & Body sprawiają, że włosy wydają się pełniejsze. Włosy zyskują większą objętość od nasady i na długościach włosów. Jeśli masz cienkie włosy lub po prostu brakuje Ci dodatkowej objętości, ta linia produktów jest tym, czego potrzebujesz! Dzięki gamie OSiS Volume & Body w mgnieniu oka nadasz swoim włosom więcej objętości i ciała.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Produkty OSiS Volume & Body

Dzięki 7 produktom z serii OSiS Volume & Body możesz nadać swoim włosom nie tylko objętość, ale i ciało. Jesteś fanką pudru, sprayu, pianki czy pasty? W tej gamie znajdziesz wszystko. Wybierz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się fryzurą pełną objętości. Dwa nowe produkty zostały opracowane i dodane do gamy OSiS Volume & Body.

Nowe produkty OSiS Volume & Body

  • Pianka do włosów Air Whip to nowy produkt w gamie. Pianka do włosów przeznaczona jest do wszystkich rodzajów włosów (prostych, falowanych i kręconych). Po zastosowaniu pianki włosy natychmiast wydają się pełniejsze, loki są pięknie zdefiniowane i nie ma uczucia lepkości. Air Whip zapewnia ochronę przed narzędziami termicznymi do 230°C, nawilża włosy i jest odporny na Curly Girl.
  • The Pump Up również został nowo dodany do gamy. Pasta ta zawiera połączenie soli morskiej, skrobi i naturalnych olejków. Włosy po użyciu czują się pełniejsze, mają większą objętość od nasady i nadają włosom więcej ciała. Produkt ten jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów i jest odporny na Curly Girl.

Linie produktów

Linia OSiS Volume & Body nadaje włosom więcej objętości i ciała. Chcesz nadać swoim włosom więcej blasku, tekstury lub utrwalenia? W takim razie wypróbuj inne linie produktów Schwarzkopf Professional OSiS.

Smooth & Shine: Redukuje puszenie się włosów i nadaje im piękny połysk.
Loki i fale: Odpowiedni dla włosów kręconych i falowanych.
Tekstura: Nadaje więcej tekstury.
Hold: Zapewnia dobrą trwałość.
2ND Day: Odświeża włosy.

Opakowanie

Wszystkie odświeżone produkty mają teraz kod QR. Każdy produkt ma unikalny kod, jeśli zeskanujesz go telefonem, uzyskasz więcej informacji o produkcie, takich jak jego działanie i składniki. Ponadto, poziom Hold jest oznaczony z przodu symbolem "+". Oznacza to: + light hold, ++ medium hold, +++ strong hold, ++++ extra strong hold. Nowe opakowania nadają się również w całości do recyklingu. Gama OSiS Volume & Body jest bardziej ekologiczna i czysta!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.