dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Maszynki do strzyżenia Tondeo

Maszynka do strzyżenia Tondeo zaskoczy Cię swoją jakością i trwałością. Niezależnie od tego, czy chcesz używać maszynki do strzyżenia jako profesjonalista, czy po prostu zadbać o swoje włosy w domu, marka ma odpowiednią maszynkę do strzyżenia lub trymer dla każdego. Ciesz się jakością dobrego produktu i wybierz maszynki do strzyżenia Tondeo!

 

Sortowanie

Za stronę
Cena

Tondeo ECO XP LITHIUM: cichy i z niewielkimi wibracjami

Jednym z popularnych modeli marki jest Tondeo ECO XP LITHIUM i z pewnością nie jest to przypadek. Narzędzie to jest nie tylko ciche, ale także charakteryzuje się niskim poziomem wibracji. Dlatego praca z tą maszynką jest bardzo przyjemna. Produkt posiada nowo zaprojektowaną stację ładującą i oferuje miejsce do przechowywania do pięciu nasadek grzebieniowych, które są dołączone do produktu. ECO XP LITHIUM może być używana zarówno na zasilaniu sieciowym, jak i akumulatorowym, umożliwiając elastyczną pracę.

Innowacyjny, łatwy w czyszczeniu system szybkiej wymiany

Jedną z największych zalet maszynek do strzyżenia Tondeo jest innowacyjny, łatwy w czyszczeniu system szybkiej wymiany. Gwarantuje to, że maszynki do strzyżenia włosów są bardzo łatwe w czyszczeniu, bez żadnych kłopotów. Ponadto do każdego urządzenia dołączony jest olejek czyszczący, który zapewnia płynną pracę płytek tnących i gwarantuje zawsze doskonałe rezultaty.

Higieniczna praca z maszynkami Tondeo

Ze względów higienicznych ważna jest regularna wymiana ostrza maszynki do strzyżenia. Zawsze płucz maszynkę pod bieżącą wodą po użyciu i dezynfekuj ją w razie potrzeby. Dzięki temu zawsze będziesz pracować w higieniczny sposób.

Wybierz maszynkę do strzyżenia Tondeo

Maszynki do strzyżenia Tondeo są wysokiej jakości i trwałe! To urządzenie oferuje wiele korzyści. Pomyśl na przykład o innowacyjnym, łatwym w czyszczeniu systemie szybkiej wymiany, różnych grzebieniach mocujących i możliwości elastycznego użytkowania. Zamów swoje maszynki do strzyżenia już dziś i przekonaj się sam!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.