dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Wella Blondor

Wella Blondor to popularna gama farb do włosów stworzona specjalnie do tworzenia pięknych odcieni blondu. Linia składa się z kilku produktów, w tym pudrów, kremów i tonerów. Te produkty z linii Wella Blondor są używane do uzyskania pożądanego koloru włosów. Odkryj produkty Wella Blondor na stronie Salontotal.pl i rozjaśnij swoje włosy w różnych odcieniach.

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
Cena

 

Linia produktów Wella Blondor

Linia Wella Blondor składa się z kilku produktów. Razem produkty te tworzą odcienie blondu. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać ekstremalne akcenty kolorystyczne, jasne pasemka czy efekt naturalnego blondu, produkty Wella Blondor pomogą Ci w tym.

Puder Blondor Multi Blonde

Jednym z produktów w gamie Blondor jest Blondor Multi Blonde Powder. Jest to proszek do koloryzacji włosów, który może być stosowany do rozjaśniania włosów nawet o siedem odcieni. Puder wzbogacony jest o proteiny i odżywki, które chronią i pielęgnują włosy podczas blondowania.

Emulsja Blondor Freelights

Emulsja Wella Professionals Blondor Freelights to nadtlenek wodoru, który należy stosować w połączeniu z pudrem Blondor. Emulsja ta jest dostępna w różnych wariantach, z których każdy ma inne rozjaśnienie. Dla łagodnego rozjaśnienia dobry jest 6%, dla ekstra rozjaśnienia następny w kolejce jest 9%, a dla maksymalnego rozjaśnienia doskonały jest wariant 12%. Freelighty tworzą niepowtarzalny wygląd, który wygląda jak stworzony przez słońce, morze i wiatr.

Wella Professionals Blondor Extra Cool Blonde

Wella Professionals Blondor Extra Cool Blonde tworzy ekstra chłodny odcień blondu. Puder Get może być stosowany do rozjaśniania włosów do siedmiu odcieni i jest wzbogacony o składniki, które chronią i pielęgnują włosy.

Wella Professionals Blondor Seal & Care

Wella Professionals Blondor Seal & Care to pielęgnacja po usługach blond. Jest to odżywka o wysokim połysku i kondycjonuje włosy po użyciu wszystkich innych produktów Blondor. Produkt kondycjonuje włosy i nadaje im dodatkowy połysk.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.